Karadeniz Pet

kuşcu öldürecekti diye aldığım kuşum

bora_19mys

Meraklı Üye
Kl069p.jpg

xGpO2v.jpg

arkdaşlar ilk iki resim geldiği ilk gün çekilmişti aşağıdaki resimlerde 1 haftalık tedaviden sonraki resimler gelişme varmı sizce

wMP3E2.jpg

KPYZo7.jpg

Oyy MaşAllah Allah uzun ömürler versin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:05 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

He bu arada kuşu bi o kuşçuya gösterin :)

sgl ALLAH razı olsun kardeş tedavide ilerleme varmı diye üstatlardan bilgi almak istedim

maşallah bence kesinlikle var devam edin dahada güzelleşecektir

sağ ayağını tam altına alabiliyo ama solu tam alamıyo oda olacak inşALLAH tam düzelsin kuşcuyu ziyarete gidecez muhakkak :)

:D bizde geçen sne bi tane jumbo dişiyi aldık petshopdan isaldi ve soğukdu ortam ölecekti 40 tlye verdi 120 130 tllik kuşu adam bize :D 3 haftanın sonunda kuş iyileşti 1.5 ay sonrada yumurta verdi :D adam na kadar şaşırmıştı anlatamam :D

helal olsun sana kardes herkes senın yaptıgın seye cesaret edıpte gırısmez maasallah kuşta gözle görülür bir şekilde iyileşme var inşaallah daha da iyi olacak sayende

Kardeşim vravo gözle görülür bir değişim var toplanmis hayvan helal olsun

nasıl öldürecekti dostum hayırlı olsun kuşlarin bu arada...

sağolun arkdşlar

cemsultan petshopcu ayağı tutmuyo kafasını koparacam dedi bende aldım kendisinde olay bundan ibaret anlayacağın

maşallah çok tatlı kuşta çok büyük farklar var Allah uzun ömürler versin inşAllah tamamen düzelir :)

Tebrik ederim helal olsun ilerleme gözle görulur sekilde vallaha

Çirkin ördek yavrusu, sonradan kuğuya dönüşmüş

Maaşallah ALLAH uzun ömürler versin. İyi bakmışsınız

Bi haftalik tedavide bu kdr ilerleme oldu 3 hafta daha devam edecez duzelecej ALLAH in izniyle insALLAH

var kardeşim maşallah 1 aya kadar sıkı bir bakımla güzel bir kuş olur inşallah

Geri