petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlardan yumurta almam için ne yapmam gerekiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fethi Uzun tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Fethi Uzun

bugün 2 çift muhabbet aldım kuşlardan yumurta almam için ne yapmam gerekiyor

2. Sevtap DERİN

En önemli şey beklemek. Bu işler öyle ''Ha'' değince olmuyor. Birazda şans işi... Bir baktın 1 hafta da çiftleştiler, bir baktın 1 sene de. Önce eş tutmaları, birbirlerini beğenmeleri gerekiyor. Gözlemle... Ağızdan ağıza yem verme, birbirini kaşıma falan başladıysa tak yuvalığı. Ayrıca nijer, havuçlu mama vererek bu sürece destek olabilirsin. Ama daha çok erken bilesin.

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Kafes düzeni,kafesin bulunduğu yer önemli rol oynuyor en fazla 3 tünek kullan

kafesinde ebeveyn lerin sürekli gelip geçmediği yüksek bi yer olsun.Gerisi onlara kalmış.

4. Yılmaz Ç.

Nijer ve havuç vereceksin. Ayrıca dışarı çıkarmayacaksın sürekli içeride duracak.

5. Fethi Uzun

Biliyorum erken olduğunu bize alışması lazım zaten çift kuş kaşıma öpüşme vb hepsi var.Ben şunu merak ediyorum nereye yumurtayalacaklar.Bazı yerlerede görüyorum tahta gibi birşey var küçük yuvarlak deliği var kuşlar oraya giriyor bunun adı nedir ? burayama yumurtalıyorlar.

6. Eren ERDEM

Yuvalık onun adı. Kuşçular satıyorlar alabilirsin. Ona yumurtluyorlar.

7. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Arkadaşım işte o tahta olan yuvarlak deliği olan kuşların girip çıktığı şey onların yatak odası :D yani yuvalık.evet oraya yumurtluyorlar

8. Fethi Uzun

peki kafese sığar mı yada dışarı taksam nasıl girecekler ?

9. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Onu dert etme satın aldığın yer sana anlatır onu dışardan takiyosun

Sayfayı Paylaş