Karadeniz Pet

kuşlarım çiftleşmiyor lütfen herkez bildiklerini yazın

öm isterim öm :)

hocam sanırım isteyen herkeze gönderdim atladığım varsa öm atabilir

ben kısmetse olur diyenlerden değilim hocam bilinçli üreticiyim yavru almak istedğim zaman kullandığım yol bu öm dediğim gibi yumutladıktan sonra mama tarifi değişiyo yavrular çıktıktan sonrada mama tarifi değişiyo yani kuşların değil benim elimde onların üremesi. (üremelerine olanak sağlamakla alakalı yanlış anlaşılma ve polemik konusu olmazsa sevinirim)

Bende istiyorum öm tahsin Bey bana da atar misiniz öm bende çok yavruları olsun istiyorum

ben kısmetse olur diyenlerden değilim hocam bilinçli üreticiyim yavru almak istedğim zaman kullandığım yol bu öm dediğim gibi yumutladıktan sonra mama tarifi değişiyo yavrular çıktıktan sonrada mama tarifi değişiyo yani kuşların değil benim elimde onların üremesi. (üremelerine olanak sağlamakla alakalı yanlış anlaşılma ve polemik konusu olmazsa sevinirim)

öm yi deneyecegim işe yararsa bu sayfada paylaşsam olurmu

resimler

v1z2j.png

v1z47.png

v1z5c.png

v1z6j.png

v1z7d.png

http://u1312.hizliresim.com/1j/1/v1z9f.png

dişi folluktayken erkek böyle duruyor

v1z8f.png
[/QUOTE]

senin dişi kuş yuvaya giriyor bizim dişide üstünde sağında solunda dolanıyor içine girmiyor korkuyor hayvan zar zor kandırarak sokuyorum içeri hemen çıkıyor anlamadım
özel mesaj olayı tahsin bey şu sırrı bana yollarsanız sevinirim...

...................................

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardesş banada ö.m atabilirmisin bende aynı durumdayım yardım edersen sevinirim

ben de eş aldılar mı almadılar mı bilmiyorum açıkcası insan yavru görmek istiyor. 2 ay oldu beklediğim gibi gitmezse değiştireceğim kuşları

dostum bu sans işidir ben 2 yıl bekleyip yavru alan gördüm... 7 ay ne ki...

Geri