Karadeniz Pet

Kuşlarım Hakkında görüş ve önerileriniz

Serkan KILINÇ

Paylaşımcı Üye
DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE DELETE

Son düzenleme:
Oda be kafeste streç flimmi görüyorum [emoji44]

Streç poşeti sarmışın ve havasız kalmış bu kuşlar çok çabuk hastalanır. Bu şekilde riski çok arttırmışsın

Ayrıca havasız kaldığından kuşlar tüye girmiş o streci ya kaldırın yada sadece yemlik boyuna kadar yapın

Ayrıca havasız kaldığından kuşlar tüye girmiş o streci ya kaldırın yada sadece yemlik boyuna kadar yapın
kafesin üstü açık zaten kestim onları sonradan kuşlar aldığımda tüye başlamışlardı ayrıca

kafesin üstü açık zaten kestim onları sonradan kuşlar aldığımda tüye başlamışlardı ayrıca
Senmi anlamıyorsun anlamakmı istemiyorsun üstünün açık olması birsey ifade etmez o kuşlar temiz hava alamıyor hangi mantıkla böyle birsey yaptın. Tül kullan kardeş ne diye masumlara eziyet çektirirsin.

Bu şekilde bu kuşlardan randıman alamazsın ne sağlık konusunda ne yumurta konusunda kuş için en önemli şey havalandırma konusudur bu şekilde tüyden hiç çıkmaz bu kuşlar

Üstünü açman çözüm değildir kuşlar onu yiyebilir. Kokusu zaten miğde bulandırıyor. Yazık hayvanlara bunun yerine tül kullansana be güzel kardeşim. Benim kuşlarımda tüyde en ufak bir kirlilik söz konusu değil tülün yoksa üstüne örtü ört sadece ön taraf açık kalsın. Bir tül 2 3 lira aladsbilrisin yazık hayvanlara zaten kafeste günlerce.

Yanlış görmemişim demekki harbiden kardeşim streç film nedir yani yazık günah hayvanlara. Etraf kirlenmesin diye böyle bir şey yapılamaz bile yani sonuçta onlarında bir canı var. Onlarda ailenin bir ferdi oluyor yani süs olarak değildir muhabbet kuşları, candır, yoldaşdır, arkadaşdır.
Tül 1-2 lira en fazla 5 lira olsun hadi bulamadın diyelim eski kullanmadığın bir perdeden bile bu ihtiyacını karşılayabilirsin. Cidden benim dışımda bir çok üstad aynı konuya ağırlık olarak üzerinden duruyorlar. inşallah ciddeye alırsınız bi önerilerimizi

Geri