Karadeniz Pet

Kuşlarım hakkında bilgi edinmek istiyorum

Lady

Yeni Üye
[url=http://hizliresim.com/MEbEjN][/URL]
pamugum tekken yumurta yapmıstı 3 adet bu nedenle yanına arkadas aldık. 05.06.2015 tarihinde ilk yumurtasını yaptı dün baktıgımda 4 adet vardı ilk zamanlar yuvalıgı hafifce acınca dısarı cıkıyordu artık acsam bile kalkmıyor bakamıyorum :) dısarda oldugunda beni gorunce yuvalıga giriyor üstlemiyorum bende. ballı yeme kus kumu ekleyip veriyorum suanlık baska yapmam gereken bisey varmı bilmiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var acemiyim :)

Yavrular çıkana kadar haftada 1-2 defa yavrular çıktıktan sonra haftada 3-4 defa yumurta maması yapıp verirsenizfaydalı olacaktır.

teskler kusumun asıl rengi mavimiydi acaba bilmiyorum resimdede goruluyor hafif mavilikler var gogsunde sırtındada kanatlarının arasında boncuk gibi mavilik var acınca belli oluyor özü mavimi dersiniz:)

Hayirli olsun

Hayırlı olsun yumurtalarınız bence bu stresli dönemlerinde fazla rahatsız etmeyin, umarım tüm yumurtalardan sağlıklı bir şekilde yavrular çıkar. İyi hobiler.

Kalamar kemigi kesin olsun kafeste yavrular cikincada mama yapmaya basla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:14 -->-> Daha önceki mesaj 00:08 --

Turkce anlasilir cevap verilirse seviniriz konu sahibinin rahatsiz edici cevap lar vermeyelim yada tam ne demek istedeginizi tam yazin iyi forumlar

Bilemiyorum, iki kullanıcı isminin de aynı ip adresini kullandığını görüyorum, ve iki kullanıcı ismi de birbirine benziyor buna dayanarak açıklama yaptım.

Yavrular ciktiktan sonra yemeye baslarlar

sizce kusumun cinsi nedir ? sırtında kanatlarının altında mavilikte var bu aslının mavi oldugnu mu gosterir ? cok merak ediyorum :)

Hayırlı olsun.Umarım hepsinden yavru alırsınız. Renk konusu baskın gen ile ilgilidir. Mavide çıkabilir, beyazda. Farklı bir cins bile çıkabilir. Albino, Lutino felan. Rastlamışlığımız var bu tür durumlara.

Ins benimkilerde buyuyunce bnde yavru alabilirim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun.Umarım hepsinden yavru alırsınız. Renk konusu baskın gen ile ilgilidir. Mavide çıkabilir, beyazda. Farklı bir cins bile çıkabilir. Albino, Lutino felan. Rastlamışlığımız var bu tür durumlara.

aslında ilk sayfadaki beyaz kusunmun cinsini ogrenmek istemistim sırtında mavilik var kanatlarının altında dger yerleri beyaz ama yinede merak ettigim baska bi konuyuda cevap almış oldum tesekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 14:12 --

1 saat once yuvalıgın yanından gecerken viyk viyk ses duydum ilk bebegimiz geldi cok sükür :) hemen mama yaptım koydum kafese acıp bakamadm kıyamadm ama kenarından baktgmda kırılmıs yumurtanın parcası vardı bebisi goremedim umarım saglıkla buyur darısı diger bekleyenlerin basına insallah ^_^

Hadi ün aydın. Darısı diğerlerinin başına. Sağlıkla büyürler inşallah. 25 İ gibi bende bekliyorum 4 len.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri