Karadeniz Pet

kuşlarım kavga ediyor

haydarmasal

Yeni Üye
5-6aydır çok iyi anlaşan haydar ve masalım kavfa etmeye basladılar. bazen bırbırlerını dıdeklıyorlar. masal cıyak cıyak ötuyor. ama dısının yanı masalın saldırgan oldugu yonunde bır ızlenımım var. sebebı nedır acaba. yavrulama durumu falanmı var da gergın anlamadım..onca kavgadan sonra opusebılıyorlar tekrar... ne yapacam cozum nedır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:42 --

konu hakkında fikir verebilecek yok mudur arkadaşlar. kuslarım kafes dıısında daha mutlular.

acaba kafesten dışarı çıkmak içinmi ole yaparlar diye düsünüyorum

saldırgan olan dişi. dısarıya bırakınca erkek yaklasmak ıstemıo kafesteyken dısı saldırgan oldugu ıcın. ama yavas yavas yaklastılar. mutluydular. ben evde degıldım kafese gırmısler. normalde hıc kafese gırmezlerdı. ben ısten gelınceye kadar kafese gırmısler bende anlamadım. napcam ben

Kuslarinizin yuvaligi takılı mi? Ve fotoğrafları var midir

yuvalıgı takılı degıl o yuzden olabilir mi. yuvalık almıstım cok kucuk sankı o yuzden takmadım

Bu yüzden olabilir kizismislarsa kavga edip dişi döver yuvaligi takın derim

taktım ama ebadı kucuk sankı yukseklık 13 x 11 x 11 boyutunda

Ne kadar olduğunu gözümde canlandıramadim fotoğrafı var mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

hala kavga devam ediyor :(

Küçük bence ben latge kullanıyorum sultan papaganlar için olan genişlerden bunda yavrular cok hasar görrü sıkıs sıkıs büyüüdklerinde annede bunalır 3 yavru olsa neyse de yeri gelicek 4-6 yavru tasımaz burası

zaten gırmıyorlar gmesını nasıl saglıcam ve bu kavgayı nasıl önlucem

Geri