Karadeniz Pet

kuşlarım nasıl ? ayrıca yaş ve c insiyet hakkında biliginiz varmı?

• Konbuyu başlatan nbz2323
  • Başlangıç tarihi
N

nbz2323

Guest
1npG9G.jpg
bir normal muhabbet birde lutino var . lutino kırma değil ama :)
lutime herkes dişi dior ama emin olmak istiyorum..

DkO7k1.jpg

78B6bW.jpg

zEG05j.jpg

VyQrPB.jpg

AYO11q.jpg

sarı dişi mavi olan yavru bir erkek ve erkek hasta kabarık duruyor

Lutino normal değil derken?? Maşaalah kuşlarınıza güle güle besleyin mavi de halsizlik var sanırım ishal falan var mı tüy dökümünde de olabilir.. Dediğiniz gibi mavi erlkek lutino dişi mavi 2 ay civarı dişiniz ise daha büyük 5 aylık gibi duruyor

ishali yok da bende erkek hakkında şüpheleniyorum ya.. hasta gibi duruyor bugün biraz halsizleşti dün öyle değildi ve bu fotoları yeni çektim çekerkende bşeyi görüp şok oldum mavi nin yani erkeğimin ayağı sakatlanmış heralde üzerine basamıyor çok korkuyorum... 4 üncü resime bakarsa ız belki anlarsınız bi ayağını içe çekmiş o ayağının üstüne basamıyor . daha yeni oldu bu. çok korkuyorum ya. (

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

normal demedim ya. :) kırma değil dedim yani has lutino. :)

Uyurken kuşlar o şekilde de uyuyabilirler belki de fotoğraf için ışığı açtıysanız ondandır..Siz yine de sıcak ortamda tutun ve kanarya yemi de verin ara da . Bu ara da dişiniz Lutino ve lutinonun kırması has ı vs olmaz sarı kırmızı göz olurlar güle güle besleyin

teşekkürler ya bişi sorcam hani bu lutino 5 mavi de 3 aylık dedinizya peki bu çiftleşmede aorun olurmu acep?

sorun olmaz fakat daha zamanları var üretim için 2 3 ay kadar

yok ya üzerine basamıodu elimi somtum kafese kaçarken de üzerine basamıodu sekiodu. yani camerayla uyumayla alakası yok sanırım.. tabii yinede siz daha iyi bilirsiniz..
kanarya yemini denerim kanaryamda var bir çift zaten :D ev hayvanat bahçesi gibi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

tmm teşekkürler beni eklerseniz sevinirim bir şey olursa size danışmam en iyisi gibi gözüküyor

Çok tatlılar ama henüz çok küçükler.

Geri