petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarımın durumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 4 çift kuşum var bir çift im süper gidiyor ilk kuluçka da 4 yumurta yaptı hiç boş çıkmadı ama en küçük yavru öldü 2.kuluçkada yine 4 yumurtada boş yok ve yine en küçük yavru öldü diğer çift im ise beni ilk önce üzdü sonra şaşırttı ilk 2 kuluçkada 3 yumurta yapan ve hiç dolu çıkmayan çift im 3.kuluçkasın da tam 5 yumurta yaparak beni şaşırttı ışıkla baktıgım da 3 dolu 2 boş gördüm sizce kuşlarımın durumu nasıll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

yorum yapan yok mu beyler

2. ismail baktır

kuşlarınız iyi gidiyor zamanla dahada tecrübeli olacaklar merak etmeyin daha acemilik halleri :)

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    saol tek siz cevap verdiniz

Sayfayı Paylaş