Karadeniz Pet

Kuslarin yeni yerlerine alisma suresi nedi?

Mustafa Sayar

Meraklı Üye
Arkadaslar kuslari alali 1 hafta olacak.Aldigim yerde kuslar cok hareketli ve hatta ciftlesme dahi olmustu.Kuslari aldigim arkadas varinca yuvaligi tak bir kac gune yumurta gelebilir demisti.Ama her sey eve getirdikten sonra tersine dondu.Yumurtayi dahi gectim sesleri soluklari cikmiyor devamli tunek uzerinde sessiz sedasiz ayni resimlerdeki gibi duruyorlar.Bu ne kadar daha bu sekilde devam eder.Ekstradan yapmam gereken bir sey varmi...
e8712b00bfae7f71be0a1e329a793d30.jpg

87c47984a2dd139a4833c0a6c1164314.jpg

699a833d48d6d4d2148059e9b34a3a78.jpg
c6e1572323a3bf77b6c088f70408dbdf.jpg

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Duruma gore bir hafta bir ay bir yil kisacasi kusa bagli
Saglikli uretimler. Masallah..

Kisacasi kusa bagli ayni yerde bir ciftim bnm suan 3 haftaya yumurtladi ama bir ciftim 2 ay oldu ses yok o yuzden kusa bagli.. insanlarin psikolojisi gibi birsey düşün..

daha öncede söylemişlerdi sanırım tünekleri de tahta tünekle değiştirmeniz iyi olur plastik tünekte çiftleşecek olsalarda pek sağlıklı olmayabilir

daha öncede söylemişlerdi sanırım tünekleri de tahta tünekle değiştirmeniz iyi olur plastik tünekte çiftleşecek olsalarda pek sağlıklı olmayabilir
Pvc kafes yaptiriyorumda onu bekliyorum ahsap tunekler icin ona gore alacam cunku.Yarin tuneklerde degismis olacak.Tesekkurler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:38 -->-> Daha önceki mesaj 11:36 --

Kisacasi kusa bagli ayni yerde bir ciftim bnm suan 3 haftaya yumurtladi ama bir ciftim 2 ay oldu ses yok o yuzden kusa bagli.. insanlarin psikolojisi gibi birsey düşün..
Anladim tesekkur ederim.

Çiftleşen muhabbet sesi dinletirseniz olumlu etkisi olacaktır.

Geri