Karadeniz Pet

Kuşlarınızın Resimlerini Bu Konuya Ekleyiniz - YARIŞMA -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha ne yapalım biz :)

Buda Badem İle Yaman :)

Beyler Ben Kuşlarımla Gurur Duyuyorum :D

Katılan Arkadaşlarımıza Başarılar Diliyorum...

Arkadaşlar lütfen herkes en fazla 2 adet resim eklesin ..fazla ekleyenler aralarında en iyi olan 2 tanesini seçip diğerlerini silsinler..Silinmeyenler tarafımızca silinecektir..

Herkeze başarılar..

Merhaba

Selamlar yarışmadaki tüm kuşlar cok güzel MaşALLAH ama orda bir tane limon sarısı bir muhabbet gördüm MaşALLAH oy vermece varsa oyum ona haha iyi eglenceler :)

lsv17.jpg

lsv1g.jpg

Bu da benim oğlum Limon. Fotoğrafları çekerken bayağı eğlendik yakışıklımla :D Herkese başarılar arkadaşlar :) (Kara lahana yemiştik ağzımız kirlendi biraz kusura bakmayın :p )

Sürenin uzatılması iyi olmuş bir yandan Muhammet abi.Böyle güzel ödüllü kabalık bir forum yarışmasının bu denli az katılımcısı olması iyi olmuyor.5 gün içinde daha çok katılımcıyla güzel bir yarışma elde edeceğiz inş :)
Buarada bir sorum olucaktı muhammet abi;
Benim kuşun kafesine www.mu... yazan kağıdı yapıştırdım.Hem kağıt hem kuş okunaklı ve güzel çıktı.Ardından yakın çekime geçtim,kuş süper çıktı ama kağıt okunaksız köşede flu çıktı.Bu 2.resimide koyabilirmiyim?

deneme bunlar deneme ;)

sadece yerli ve çek var zannediyordum ama :) yeni çıkıyolar görücüye :D

derken açılmadı .p link atmam lazım sanırım neyse

Yücel bey kaç megapikselle çektiniz?

resimlerde her cesit kus mevcuz ırk sınırlaması kaldırıldımı arkdaslar

Bunlar babamın telefon kamerası ile az önce çektiğim resimler,şartların eşit olması adına prof.kamerayla çektiğim resimleri eklemek istemedim :) Cihat ve serkan abimin önerisiyle en iyi 2 resim olarak bunları seçtim hadi hayırlısı.Prensesim Bicirik kızışma %100 :D

Son düzenleme:
Başlayacak arkadaşlar az daha sabredin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri