Karadeniz Pet

Kuşlarınızın Resimlerini Bu Konuya Ekleyiniz - YARIŞMA -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buda benim boncugum :) Herkese bol şanslar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar zaman azaldı ve daha çok talep bekliyoruz..Herkez elini cebine atsın ve 1 er resim paylaşsın :)

Serkan abime katılıyorum. Zaman daraldı ve halen tam anlamıyla istediğimiz performansı yakalayabilmiş değiliz :) Altı üstü kuşunuzun fotoğrafını ekleyeceksiniz ve yarışmaya dahil olmuş olacaksınız. Oylamalardan sonra eğer kuşunuz ilk 5'de yer alırsa ödül kazanacaksınız :)

resimleri paylastık oylamayı merakla bekliyoruz bizde biran once baslasada heyecanımıızı yaşasak :)

Herkezin evinde beslediği canlılar çok değerlidir , burdaki amacımız paylaşım ve arkadaşlığı dostluğu artırmak , yoksa tüm hayvanlar 1. dir güzeldir sevilmelidir..

Herkese başarılar..

Bicirikle çekim denemesi yaptım,toplam 1.5 saat kadar sürdü :D Sonunda dayanamadı kafes üstüne pusup uyuklamaya başladı orada güzel pozlar yakaladım :) Birazdan tekrar deneyeceğim.Yarışma kurallarında max 2 foto istendiği için en iyi 2yi oluşturmaya çalışıyorum

bekliyoruz :)

Önce tek olarak katılmıştım sonradan çift olarak katılabılıyor muyuz?

Bu da benim cicim :p

Moderatör tarafında düzenlendi:
jemi nicli arkadaşım , lütfen isim soyisim kuralını uyunuz..Ayrıca 2 resim yeterli oluyor yarışmaya katılmak için..

Mustafa bey daha zamanı var :)

Oylama tarihi değiştirildi tüm üyelerimizin bilgisine..

Normalde oylama işlemleri 6 Nisan'da başlayıp 13 Nisan'da sona erecekti fakat 1 haftalık uzun bir oylama süresine gerek duyulmadığını düşündük ve oylamayı 10 Nisan gününe çektik.. 10-13 Nisan tarihleri arasında oylamalar yapılacak ve 13 Nisan günü kazanan üyelerimiz açıklanacaktır.

10 Nisan'a kadar resimlerinizi konuya ekleyebilirsiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri