Karadeniz Pet

Kuşum 1 Aydır Çok Durgun Ve Halsiz :(

çok pardon arkadaşlar başka birisiyle karıştırdım çok özür dilerim...

Kuşunu geri döndürmenin bir yolu var veterinere git baktır,ayrıca kuşuna yumurta maması yedir,farklı ortamlar göster kuşuna farklı şeyler yapsın,yapmadığı şeyler,örneğin çiftleşmediyse git kız bul çiftleştir

tabiki:
15-20 dk haşlanmış yumurta
1 yemek kaşığı bal
1 çay kaşığı mısır unu
isteğe göre bebe bisküvisi,havuç rendeleyebilirsiniz
bunların hepsinin yumurtanın beyaz ve sarı kabuğu yok hepsini karıştırıp yem kabına koyabilirsin ben kuşlarıma hep bu yemden veriyordum.

Tarif icin cok tesekkur ederim Murat bey emeginize saglik hemen yarin deniyorum.

Bu arada tirnaklarinin koyu bir renk almasi yasliliktan mi kaynaklaniyor arkadaslar ?

Onur kuşunla ilgili yazı buldum,daha önce çiftleştimi söylermisin çok yardımım dokuncak inan bana

Aldigim 1 yas civarindaydi benimle oldugu sure boyunca ciftlesmedi.

Onurr sen ne yaptın güzel kardeşim kuşun içinde kaldı tabi,bak kuşuna güzel bir eş bul çiftleştir hiç bir sorunu kalmaz bana güven.Kuşun içinde kalmış onu yaşamasına izin ver.Ergenler bile dayanamıyor,güzelim kuş hiç dayanamaz.

Son düzenleme:
inşallah en kısa zamanda bebişlerini bekliyoruz onur abi

Daha once 2 farkli disiyle tanistirdik onu farkli zamanlarda :) disiler cok samimiyet gostersede bizim ki kose bucak kacti onlardan :) ya begendiremedik ya da gec kaldik bu konuda baska bir kusu yaninda istemiyor gibi tavirlar sergiliyor. Agresif davranmiyor ama kaciyor. Belkide kizismadigi zamanlardi biz hata yaptik.

Kuş sahibine çok alışınca yeni gelen eşine ürkek davranır..

Onur bence şimdi denemenin çok faydasını göreceksin 3 yaşında veya 2 yaşında dişi almalısın bana güven dostum faydasını 2 saatte görceksin.

bizim keratanın düğününe davetiye isterim ona göre .:D:D

Geri