petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum elime gelmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve dasad16 tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. dasad16
    Gizli

dasad16 Guest

arkadaşlar ben bi kuş aldm erkek adı paşa 4 aylık 1 hafta oldu alalı baya iyi uçuyor ama gün geçtikçe benden korkuyor elime gelmiyor yanıma geliyor onu sevmek istiyorum ama kaçıyor mecburen saldığımda elimle tutuyorum beni gagalıyor ne yapmalıyım

2. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

3. Engin Avcı
    Gizli

Dogru zamn lazim bnkide oyle ama geceleyin sevdiriyor ke.dini sabah ise bni tanimiyor. Kusinn ilgisini cekmeye cals ve bir kus bsle bn 2tabe besliyorum. Çok pişmanım

4. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    aynen benim BICIRIK gibi daha yeni bana alisti gerci hala dokundurmuyor ama elime geliyor artik bazende beni tanimiyormus gibi yapiyor zaten bitek evde benim elime geliyor..bence sizede zaman lazim sabirla ilgilenmeye devam...

Sayfayı Paylaş