Karadeniz Pet

Kuşum gitti gidecek , Ne yapmam lazım.

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşum 1 haftayı geçti düzelmedi gitti gidecek neredeyse vitamin verdim yine düzelmedi başka ne yapmam lazım yoksa ölecek kafesin tabnında tüyleri kabarık duruyor öyle , halsiz keyfi yok. Tünekte de aynı şekilde yem yiyor ama resimlerde görüldüğü gibi.

16adt11.jpg

124esky.jpg

28ahv86.jpg

çok hasta çok fikkatli olmalısınız aynı şekilde devam edin kuşu sıcak tutun iyileşmesiş için bekleyimn :( hnşallah iyileşir

etimek, yumurta ve irmik ile mama yap sonra kalamar kemiğini toz haline getirip mamanın içine dök. inşallah düzelir.

abi bu dediklerini yap tamamda antibiyotik kullanmazsan kaybedeceksin kuşu zaten geç kalmışın. acele et antibiyotik şart artık. vitaform olur. kullanın onu.

dostum sen yine yapacağını yap fakat benim görüşüm sabahı zor görür.tedavi için biraz beklemişsin galiba

diger kuşu çıkar oda hastalık kapar benimki ögle olmuşlardı geçen

kardeş kuşları hemen ayır ve hasta kuşu veterinere götür zaman kaybetme

Derhal eczaneye git, ornisid ve klamoks al cok bir sey tutacagini sanmam, daha sonra haplarin bir kismini toz haline getir bir cay tabaginda ve karistir, sulandir ardindan parmaginla kusa ver ama cok fazla verme goz karari.... Tas gibi olur allahin izniyle ya da istersen sadece ornisid te alabilirsin ishalini keser.

Direk veteriner antibiyotik verir bi damla şırıngaya çeksin versin sanada yoksa zor kurtulur ayak tabanı nasıl soğuma başlamış mı ?

Şimdi veteriner kapalıdır yarın gider alırım antibiyotik

Kuş ile birlikte gitmeniz daha sağlıklı olur

kuş yarına çıkarsa... kahve koy suyuna bari çay kaşığının ucuyla ishali keser. sıcak tut kafesleri ayır hasta kuşun kafesini battaniyeyle sar su kaynat kavonoza koy kafesin yanına koy battaniyeyle beraber sar ön taraf açık kalsın...vitamin ver patatesi de yerse verirsin...inşallah kaybetmezsin...

arkadasım kusları ayır bence nede olsa tehlikeli bulasıcı olmasada sen ayır

Geri