Karadeniz Pet

Kuşum gözümün önünde ölüyor Ne yapabilirim yardım edin

Büşra Doğan

Yeni Üye
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Durduk yere bu hale gelmemistir net fotolar yukleyin hic birsey anlasilmiyor

Kuyrugunu mu çektiniz bir yere mi sıkıştı kan devam ediyosa tampon yapin

Kuyruğunu çekmedik öyle bişey asla yapmayız zaten Kuşçu ya gösterdik üşütmüş dedi ilk başta halsizleşti kusmaya başladı daha sonra kuyruk tüylerini dökmeye başladı doğru düzgün yem yemiyo ishal ve kan geliyo arada

Gördüğüm kadariyla kuruk kökten gitmis dezenfekte edin veteriner gorse cok iyi olur durumu kotu aspur dal darı yesin yemiyosa elle besliyceksiniz

Kuyrugunu mu çektiniz bir yere mi sıkıştı kan devam ediyosa tampon yapin
Kuyruğunu çekmedik öyle bişey asla yapmayız zaten Kuşçu ya gösterdik üşütmüş dedi ilk başta halsizleşti kusmaya başladı daha sonra kuyruk tüylerini dökmeye başladı doğru düzgün yem yemiyo ishal ve kan geliyo arada

Geçmiş olsun kantaron yağı varsa kuyruk kısmına sürün Kanadığı yere geçmiş olsun

Geçmiş olsun kanamalı durumlarda veretinere gitmek en doğrusu iyileştireyim derken daha çok zarar verebilirsiniz enfeksiyon kapabilir. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur

Geçmiş olsun kanamalı durumlarda veretinere gitmek en doğrusu iyileştireyim derken daha çok zarar verebilirsiniz enfeksiyon kapabilir. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur
Keşke gitmeseydim veteriner kuyruk kısmındaki şişliğe bastıra bastıra kanattı hep .elinde öldü keşke gitmeseydim en azından ölmezdi

Geçmiş olsun.
Yaşaması için elinizden geleni yapmışsınız fakat yaşaması oldukça güç bir durumda idi hali.

Kötü olmuş bu durum kendimi kötü hissettim. Sanki ben sebep oldum gibi geldi ama veteriner bunu neden böyle yaptı acaba anlamadım.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri