Karadeniz Pet

Kuşumun kakası katı ve beyaz

Scl_lkm

Yeni Üye
İyi günler arkadaşlar. Kuşumun bugünkü kakası kireç gibi beyaz ve katı formda. Bu ara çok salatalık tüketti.mürekkep balığı kemiğini yemeği çok seviyor. İnternette baktığımda pankreas sorununa bağlıyor.bir kaç gün gözlem yapın şeklinde bilgilendirmeler var. Bi kaç gün gözlem mi yapmalıyım yoksa direkt veterinere götürmeli miyim?

Pankreas ihtimali yüksek, mutlaka veterinere götürmelisiniz. Kuşunuzun güncel dışkısını net bir şekilde çekerek buraya gönderir misiniz? Bir bakalım. Resim yüklenmezse hizliresim.com veya resmim.net'e yükleyip linkini buraya yapıştırın.

Anormal dışkı.Pankreasın yetersiz çalışması olabilir.
Gittiğiniz veteriner kanatlı kuş veterineri olmalı. Geçmiş olsun

Anormal dışkı.Pankreasın yetersiz çalışması olabilir.
Gittiğiniz veteriner kanatlı kuş veterineri olmalı. Geçmiş olsun
Teşekkür ederim. YouTube da videolar da izledim. Gazı kaçmış soda ve pankreoflat diye bir ilaç önerilmiş. Bu akşam veterinere ulaşamıyorum. Bu yöntemlerden biri ile tedaviye başlamam yanlış olur mu ? Yarını beklemem daha mı sağlıklı?

Teşekkür ederim. YouTube da videolar da izledim. Gazı kaçmış soda ve pankreoflat diye bir ilaç önerilmiş. Bu akşam veterinere ulaşamıyorum. Bu yöntemlerden biri ile tedaviye başlamam yanlış olur mu ? Yarını beklemem daha mı sağlıklı?
Rica ederim. YouTube'den veya başka bir yerdeki anlatılara göre tedavi uygulamayın.
Veteriner muayene etsin,teşhis koysun sonra doğru adımlar ile tedavi uygulanır. Şimdilik elinizde probiyotik varsa kullanın. Yarın veterinere götürün 👍

Rica ederim. YouTube'den veya başka bir yerdeki anlatılara göre tedavi uygulamayın.
Veteriner muayene etsin,teşhis koysun sonra doğru adımlar ile tedavi uygulanır. Şimdilik elinizde probiyotik varsa kullanın. Yarın veterinere götürün 👍
Önerdiğiniz bir probiyotik var mı ? Hemen temin etmeye çalışayım

Önerdiğiniz bir probiyotik var mı ? Hemen temin etmeye çalışayım
Röhnfried marka tavsiye ediyoruz Alman malı. 15-20 ml almanız uzun süre yeter. Gervit-w multivitamin, Entrobac probiyotik,Sedochol ve Bt Amin Forte elinizde olsun derim.

Röhnfried marka tavsiye ediyoruz Alman malı. 15-20 ml almanız uzun süre yeter. Gervit-w multivitamin, Entrobac probiyotik,Sedochol ve Bt Amin Forte elinizde olsun derim.
Tekrar teşekkür ederim. Birazdan veterinere gideceğiz ama dışkımız hafiften açık yeşil formuna dönmüş. Güncel fotoğrafını da ekleyeceğim. Bu iyi bir şey mi yoksa daha mı kötü ?

Geri