petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum isiriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve xxajan tarafından 9 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. xxajan

xxajan Guest

iyi gunler 6 haftalik yeni muhabbet kusu almistim su an 10 haftalik oldu son 1 haftadir parmagimi isirmaya basladi elimi kafese sokar sokmaz direk elime daliyor bunun nedeni ne olabilir ilk aldigimda boyle degildi elime geliyor sirtima cikiyordu bu son 1 haftada cafesindende pek cikmak istemiyor ve isirmaya basladi

2. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz dişi ve ürkmüşse ısırır

3. tttttt

tttttt Guest

Kafese elinizi soktuğunuzda sürekli onu tutmuşsanız o yüzden tepki veriyordur.
    Kuşu tutmamaya özen gösterin.Ayrıca eğer dişi bir kuşsa erkeğe göre daha agresiftir.
    Resim ekleme şansınız varsa daha iyi yorum yapabiliriz.

4. xxajan

xxajan Guest

Kusumu elimle almadim parmagimla aldim her defasinda birden isirmaya basladi yada oyuncak almistim zil ondan olabilirmi? Ilk kusum oldugundan disimi erkekmi oldugunu bilmiyorum. http://imgur.com/NUeeA02

5. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Bu duruma alışsanız iyi olur çünkü hep devam edicek ortama alıştı ya kafeste artislik yapıyor şimdilik yakında eline aldıgındada ısırır ama sevdiginden yani gerçekten ısırırsa elinizi çok acıtır ben alıştım maviş hep öyle :)

6. xxajan

xxajan Guest

Bakalim hayirlisi ozman insallah vazgecer huyundan kusum disimi erkekmi resim yuklemistim bakabilirmisiniz

7. sarpkale

sarpkale New Member

Beğenileri:
    0
    Aynısı bu akşam benim başıma da geldi. 3 hafta önce aldığım hiç ısırmayan kuşum bu akşam woody woodpecker gibi ısırdı, hem de defalarca. Ben de anlam verememiştim taa ki [MENTION=6550]cixsower[/MENTION] 'ın mesajını okuyana kadar. Sanırım haklı, kuşum yavaş yavaş bana alışıyor, kafama konmaya bile başladı. Sevdiği ve de alışmaya başladığı için yapmaya başlamış olabilir.

Sayfayı Paylaş