petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum kaçak ölmüş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kartall82 tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. kartall82

kartall82 Guest

selam arkadaşlar

bu sabah evden çıkmadan kuslarima bakayım da öyle cikayim dedim birde ne göreyim erkek kusum kaçak kafesin altinda ölmüş öylece duruyor hiçbir hastalık veya rahatsızlığı da yoktu cokta neseli ve yerinde duramıyordu kus neden ölmüş olabilir ?

2. Tuan MAKSEL

Soğuk'dan olabilirmi

3. Hakan Kuş

soğuk yada iç hastalık iç kanma bı yere carptımı kendını ?dışkısı ne durumdaydı herşet etken

4. kartall82

kartall82 Guest

Sanmıyorum oda sıcaklıgi 18 ila 22 derecede stabil çalışıyor

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yaşı neydi.bir şeyden korkmuş olabilirmi

6. kartall82

kartall82 Guest

Hayir kafesten çıkarmıyorum 15 gündür salmada duruyor kuşlar
    dışkısı normaldi ama bugün öğlen yemeye geldiğim de eşi isaldi diğer kuşlardan ayirdim ve ilac v. s verdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:54 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

8-10 aylıkti korkacagi birşey yok gece saat 3:30 a kadar hırsız kovaladik yatmadan önce de baktığımda esi ile yuvaligin önünde opusuyorlardi

7. Emre TURAN

Kalp krizi olabilir.

8. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaş eceliyle ölmüş olamaz mı ömrü bu kadarmış.

9. Emre TURAN

Arkadaş sebebini merak etmiş. Fikir olması bakımından söyledim. Muhabbet kuşlarının kalbi çok hızlı atar. Dakikada 250' nin üzerinde yanlış bilmiyorsam. Bazen çok fazla heyecanlandıklarında kalpleri buna dayanamıyor maalesef. Durup dururken niye ölsün? Elbette bir sebebi vardır.

10. Hakan Kuş

ilaç ağır gelmiş olabılırmı ?

11. kartall82

kartall82 Guest

eceliylede ölmüş olabilir tabi eyer öyle ise sikinti yok eğer hastalıktan ise diğer kusları kurtaralım diye uğraşıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:21 --

ilaç kullanmıyorum bir problem olmayınca

12. sebo kuscu

benimde ishalden öldü sabahtan beri aglıyorum ama ne care:(

13. kartall82

kartall82 Guest

eşi isal oldugu için bende diğer kuşlardan ayırdım bakalım şuanda öğlene göre daha iyi ve yemde yemeye başlamış

14. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun :(

Sayfayı Paylaş