Karadeniz Pet

kuşum kendini mi yaralıyor

• Konbuyu başlatan broxia
  • Başlangıç tarihi
B

broxia

Guest
arkadaşlar bugün kuşum gerinirken fark ettim sağ kanadında kırmızılıklar var. mecburen tutup baktım. kanadında uçlarında değil başlarında kafasına yakın tarafında kan var. kqnadının boşluklu kemiklerinin içinde de var ama yüzeyel tüylerinde herhangi bir iz yok. Depresyona fln girmiş olabilir mi derhal veterinere mi götürsem şuan fotoraf koyamıyorum tekrar tutmak istemiyorum gerinirken çekmeye çalışacağım

pek anlayanmadım ama bence bidaha tutun bişey olmaz. kanadını açın ve üfleyin tüyler kalkınca altında yara falan varsa çıkar ortaya. ne olabilir diye düşünüyorum ama bilemiyorum.fotoğraf koyabilirseniz daha iyi olur.

Bir yere çarpmş olabilir. Yaraya terramycyn krem sürebilirsiniz

yaradeğil dediği kanadın başladığı kemik gibi olan kısım varya içi boşlukgibi oranın içine kan doluyo demek istediği o

Anladım. O zaman bu iç kanama da olabilir. İhmal etmeyin veterineri

kusura bakmayın akrabalar geldi bakamadım yarın fotoraf koyacağım fotorafınada bir bakın kuşumda herhangi bir bağırma acı çekme belirtisi yok normal ötüyo birde kuşu alalı 4 ay gibi bir süre oldu bize hala alışmadı suyunu yem mini altını sürekli değiştiriyorum hergün ilgileniyorum ama tık yok acaba önceki sahibi mi kotüydü bilmiyorum kuşçulardan almıştım geçmişi hakkında hiç bilgim yok

Geri