petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum kendini mi yaralıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve broxia tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. broxia

broxia Guest

arkadaşlar bugün kuşum gerinirken fark ettim sağ kanadında kırmızılıklar var. mecburen tutup baktım. kanadında uçlarında değil başlarında kafasına yakın tarafında kan var. kqnadının boşluklu kemiklerinin içinde de var ama yüzeyel tüylerinde herhangi bir iz yok. Depresyona fln girmiş olabilir mi derhal veterinere mi götürsem şuan fotoraf koyamıyorum tekrar tutmak istemiyorum gerinirken çekmeye çalışacağım

2. Seda Kurşunlu Çal

pek anlayanmadım ama bence bidaha tutun bişey olmaz. kanadını açın ve üfleyin tüyler kalkınca altında yara falan varsa çıkar ortaya. ne olabilir diye düşünüyorum ama bilemiyorum.fotoğraf koyabilirseniz daha iyi olur.

3. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir yere çarpmş olabilir. Yaraya terramycyn krem sürebilirsiniz

4. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    yaradeğil dediği kanadın başladığı kemik gibi olan kısım varya içi boşlukgibi oranın içine kan doluyo demek istediği o

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Anladım. O zaman bu iç kanama da olabilir. İhmal etmeyin veterineri

6. broxia

broxia Guest

kusura bakmayın akrabalar geldi bakamadım yarın fotoraf koyacağım fotorafınada bir bakın kuşumda herhangi bir bağırma acı çekme belirtisi yok normal ötüyo birde kuşu alalı 4 ay gibi bir süre oldu bize hala alışmadı suyunu yem mini altını sürekli değiştiriyorum hergün ilgileniyorum ama tık yok acaba önceki sahibi mi kotüydü bilmiyorum kuşçulardan almıştım geçmişi hakkında hiç bilgim yok

Sayfayı Paylaş