Karadeniz Pet

kuşum masanın altında kaldı yardım lütfen

Geçmiş olsun. Çokta güzel kuş

geçmiş olsun, umarım iyileşir yakın zamanda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
geçmiş olsun sonuç nasıl düzeldimi

boyutunu küçültebilirsem bir video atacağım zor bela oynarken video çekmeme izin verdi, kayıt yaptığımı anlayınca inadına kıpırdamıyor suratıma bakıyordu :) 4 gün kaldı Allah'ın izniyle sargıları açtırmaya
akşam eve gidiyorum minderden atlayıp geliyor kendini kaşıtmak için, gece ötüyor ahaliyi kaldırıp kaşıtıyor kendini :)
inşallah diyorum, inşallah bu kadar sorunlu hayatlarımızın içinde el kadar bir hayvanı sağlığına kavuşturduğumuza sevineceğiz birkaç gün sonra.
onunla oynarken sorunlarımı ve takıntılarımı unutuyorum, bir parça olsun bunları bana unutturabilen bir kuş da olsa dünyadaki insanların telkininden daha çok fayda ediyor ruhuma.

Video linkini paylaşıyorum buyrun :)

http://www.youtube.com/watch?v=tMusWZKzld8&feature=youtu.be

Son düzenleme:
Hayatımıza bir hayvan arkadaş almanın en zor yanı onun ihtiyaçlarını karşilayabilmek ve gözümüz gibi bakabilmek. Masallah siz kendinizi kanıtladınız inşallah, kuşunuz da bu ilgiyi hissediyordur. Kazasız uzun ömürler gecirirsiniz umarım. :)

[MENTION=9031]Metin TEMEL[/MENTION] Kuşun için yaptıklarının mükafatını Allah inşallah verecektir sana, söylediklerine de katılıyorum muhabbet kuşları başka bir şey ya onlarla vakit geçirmek eğlenmek bir an unutturuyor her şeyi her ne kadar benimki kendi kafasına göre takılsa da idare ediyoz işte :D

geçmiş olsun iyileşmiş halini dört gözle bekliyorum gerçekten çok şirin ve tatlı bir kuşunuz var Allah sizden de o veterinerden de razı olsun bende kuşuma en ufak bişey olsa bile üzülür ağlarım size katılıyorum insanlardan daha fazla huzur veriyor ruhuma

Koca bir hayatım boyunca sizin kadar iyi bir hayvan sever görmedim. Allah razı olsun. Sevginizi ispatladınız. Kuşunuza karşı... Son durum nedir ?

işten güçten bu tarafa bakamadım özür dilerim merak eden herkesten
sargılar açıldı kemikleri kaynamış dedi veteriner, sargıları çıkarırken biraz canı yandı tabi veterineri bi hırtladı ufaktan :))

dün akşam çektim bu iki resmi son hali eskiye nazaran daha iyi
ayak parmaklarını biraz olsun kapatabiliyor kafesin tellerine taka taka açıyor
kanadını germeye başladı artık zamana kaldı herşey
ben de akşamları eve gidince parmaklarına masaj yapıyorum bacağındaki eklemde ve kanadının içidnde şiş var hala tam geçmiş değil kırıkların yarası
Son halimiz

Son düzenleme:
Maşaallah maşaallah iyi olmasına çok çok sevindim zamanla daha da iyi olacaktr inşaallah

Çok geçmiş olsun. Kuşuna bu kadar düşkün biri için oldukça zor durum. İnşaallah eski sağlığına kavuşur. Ayrıca siz bu konuda takdire şayansınız...

Allah razı olsun cümleten, bu kadar dua alıp iyi olmamak elde mi :)

Maşallah
düzelir daha
sevindim
iyi olduğunu
görünce

Maşallah canavar gibi :) Videosunu yükleyecektin birde merakla bekliyoduk bir hatırlatayım dedim :)

Maşallah, kuşunuz çok şanslı..

Çok geçmiş olsun maşallah kuşunuza. Sizin gibi ilgili bir sahibe sahip olduğu için çok şanslı.

Geri