Karadeniz Pet

kuşum ölmek üzere

bugün canlandı artık sulu dışkı bile yapmıyor 4 aydır sulu dışkı yapıyordu . dün ölecek gibiydi şimdi hiçbişeyi yok eskisinden daha iyi . 3 şırınga verdi veteriner 3 gün suluğuna koyucaz .

bugün canlandı artık sulu dışkı bile yapmıyor 4 aydır sulu dışkı yapıyordu . dün ölecek gibiydi şimdi hiçbişeyi yok eskisinden daha iyi . 3 şırınga verdi veteriner 3 gün suluğuna koyucaz .
Suyunu ictikten sonra mi duzeldi? Veteriner ne teshisi koydu?
Fotograf ekler misiniz merak ettik mubisi

Acaba veteriner ne yaptıda sinirsel sıkıntısı olan kuşu nasıl kendine getirdi? Hangi ilaçları verdi veteriner? Adları neler, ne teşhisi koydu veteriner cevaplarsanız çok sevinirim

4 aydır ishalken suyuna sürekli elma sirkesi , sarımsaklı su yada limon damlatıyodum fayda etmemişti . veteriner eline aldı kalbini falan dinledi sanki tam göremedim veterinere gitmeden önce düzelmişti ama bügün tuhaf haraketler yapıyor kafasını yavaşca havaya kaldırıp dilini çıkarıyor. veteriner sadece ilac verdi kuş ilacı içmeden önce düzgündü zaten ama bügün tuhaf haraketleri var ayaklarında güç yok

ilacın ismini bilmiyorum şırınganin içinde azıcık kahverengi sıvı 3 tane 3 günlük
herhangibir fotoğraf atmam gerekiyorsa söylermisiniz

Son düzenleme:
2 gün önce ölecek gibiydi bazı anlar tam öldüğünü sandık
1 gün önce düzeldi sabah vakti yem yiyemiyodu veterinere giderken arabada yem yiyordu düzeldi
bügün tuhaf hareketler yapıyor

2 gün önce ölecek gibiydi bazı anlar tam öldüğünü sandık
1 gün önce düzeldi sabah vakti yem yiyemiyodu veterinere giderken arabada yem yiyordu düzeldi
bügün tuhaf hareketler yapıyor
Hareketlerin videosunu çekip atın eğer video atamıyorsanız youtube a atın linkini verin, dışkılarının fotosunu da atarmısınız

kuşun durumu bu 20191125_183848[1].jpgbuda dışkısı

Son düzenleme:
Dün söylemiş olduğum veteriner kliniğine gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum . Diski tahlili yapılması şart bence

veteriner 3 gün ilacı kullanın sonra getirin dedi tekrar kontrol edicekmiş
yem yemek için kendini zorluyo ilaclı suyunu içiyo. dışkısı kötümü ??

Geri