Karadeniz Pet

Kuşum ölüyormu ya lütfen yardım?

• Konbuyu başlatan emrekbra
  • Başlangıç tarihi
E

emrekbra

Guest
kuşum dünden beri bu şekilde işten yeni geldim ne önerirsiniz?
329jmA.jpg

9vVq65.jpg

gjkZzO.jpg

jz4VJL.jpg

jz4VzL.jpg

4YLbY7.jpg

q94P3q.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuş gidici çok kötü görünüyor ishal tedavisi görmesi gerekir geç kalınmış

kuş gidici çok kötü görünüyor ishal tedavisi görmesi gerekir geç kalınmış

ama dunden berı boyle hıcbırseyı yoktu.ayklarını neden kaldırıyor olabılır kı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

arkadaşlar yokmu kımse ?

kafesi temizle kusu kafesinden cıkarma ceyranda falaln kalmasın vitaform alın onu kullanın ama veterinere götürmeni tavsiye ederim

kafesi temizle kusu kafesinden cıkarma ceyranda falaln kalmasın vitaform alın onu kullanın ama veterinere götürmeni tavsiye ederim

ayagında bı sıkıntı olabılır mı dengede duramıyor onune dogru dusuyor.tırnakları uzu oldugundan olabılır mı acaba

ishalse özellikle çok ağır ishalse avidiare ilacı kullan.ya da onu da yapma veterinere yetiş hemen.Kuş sakat gibi duruyor.

ishalden halsizlikten bence bu hale gelmiş kusu fazlada örselemeyin

teşekkürler cevaplarınız ıcın sımdı veterınere goruruyorum

çok yüksek ihtimalle felç.yaşı genç olduğu için hemen ölmemiş.yaşlı olsaydı 5 dk içinde ölürdü.üzülme.yapcak bişey yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:34 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

çok acayiip tatlıymış ya.yokmu yakınında veteriner.hemen bi götür.ama felçse hiçbir şey yapamazlar.

Kus felcli ayni zamanda french month

Yavrum benim inşaallah iyileşir.

Allah kuşunun da senin de yardımcın olsun. Çok tatlı, eski kuşuma benziyor. Üzüldüm, inşaallah bi çaresi bulunur :(

umarım ölmez ishalide düzelir. felç inmiş gibi kuşa

Bize de haber verin. Geçmiş olsun.

Geri