Karadeniz Pet

Acil yardım edin kuşum ölüyormu :(((

Mubiş5

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşumun kuyruğu yok ama uçmaya çalışıyor az önce uçmaya çalıştı ve yere çok kotu yapıştı kusmaya başladı ve kuyruğunuda indirdi ölüyormu lütfen yardım edin

Yok benim bir çift çiftleşti yumurta bekliyom inşallah :) kuş bide yavru erkeğim var yavrusu çok kotu yere duştu hala kuyruğu inik gozu kapalı yardım edin yahu :((

valla ben fazla bişey bilmiyorum ama bi eline al bak kırık flan varmı diye

Aniden olmaz bunlar soğukta kalmıştır o yüzden olmuştur, şuan tek yapacağınız şey şunlar

Kuşu sıcak tutun, yere yem serin kağıt üstüne ve bekleyin.

Abi ben kuşum dışardaydı futbol oynuyorduk o bana atıyordu ben ona atıyordum koltuğa çıktı ve bana doğru uçmaya çalıştı ama daha uçamıyordu yere yuvarlandı çok fena ev soğukta değil başka birşey yokmu (yinede dediklerini yapıcam abi sağol)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:17 -->-> Daha önceki mesaj 02:17 --

Kırıkta yok kontrol ettim ama sakşnleşti bir anda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:22 -->-> Daha önceki mesaj 02:17 --

Neyse arkadaşlar gerek kalmadı dışarı çıktı yanıma geldi bir sorun yok korkuttu beni yavrucak biz maça gidiyoruz :)

çok geçmiş olsun henüz uçamayacak yavrulara dikkat edin eti ne budu ne canı ne bunların

Geri