petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım edin kuşum ölüyormu :(((

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mubiş5 tarafından 27 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşumun kuyruğu yok ama uçmaya çalışıyor az önce uçmaya çalıştı ve yere çok kotu yapıştı kusmaya başladı ve kuyruğunuda indirdi ölüyormu lütfen yardım edin

2. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    sennn kuş çiftleştimi eşi flan varmı

3. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    Yok benim bir çift çiftleşti yumurta bekliyom inşallah :) kuş bide yavru erkeğim var yavrusu çok kotu yere duştu hala kuyruğu inik gozu kapalı yardım edin yahu :((

4. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
    valla ben fazla bişey bilmiyorum ama bi eline al bak kırık flan varmı diye

5. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Aniden olmaz bunlar soğukta kalmıştır o yüzden olmuştur, şuan tek yapacağınız şey şunlar

Kuşu sıcak tutun, yere yem serin kağıt üstüne ve bekleyin.

6. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    Abi ben kuşum dışardaydı futbol oynuyorduk o bana atıyordu ben ona atıyordum koltuğa çıktı ve bana doğru uçmaya çalıştı ama daha uçamıyordu yere yuvarlandı çok fena ev soğukta değil başka birşey yokmu (yinede dediklerini yapıcam abi sağol)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:17 -->-> Daha önceki mesaj 02:17 --

Kırıkta yok kontrol ettim ama sakşnleşti bir anda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:22 -->-> Daha önceki mesaj 02:17 --

Neyse arkadaşlar gerek kalmadı dışarı çıktı yanıma geldi bir sorun yok korkuttu beni yavrucak biz maça gidiyoruz :)

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    çok geçmiş olsun henüz uçamayacak yavrulara dikkat edin eti ne budu ne canı ne bunların

8. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0

çok teşekkürler kuşum yerli oyuncu biraz :) artık hiç koltuğa çıkmıyor :)

Sayfayı Paylaş