petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum sağlıklı ama devamlı vitaform kullanıyorum doğrumudur

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve musa351 tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. musa351

musa351 Guest

kuşum sağlıklı normal vitamin yerine vita form kullanıyorum doğrumudur sizce

2. ismail kaan

vitaform antibiyotikli vitamin diye biliyorum öyleyse kullanma derim.. avi-vit güzel ben onu kullanıyorum gayet iyi :)

3. musa351

musa351 Guest

vitaform hastalıktamı işe yarıyor

4. Buğra

Buğra Guest

Kullanma zaten ambalaj açıldıktan 2 ay içinde falan etkiside kalmaz antibiyotik war içinde gereksiz kullanma

5. Mehmet ERDEM

Beğenileri:
    0
    Vitaform: 100gr'lık aliminyum poşet ve 1kg'lık ambalalajlarda satılır. En çok tercih edilen ve önerilen antibiyotik çeşididir. Aynı zamanda "vitamin" özelliği ile de çok işlevsel bir ilaçtır. Çünkü kanatlı canlılar için gerekli olan 8 çeşit vitamini gerekli oranlarda ihtiva etmektedir.

İlaç sultancıklarımızın nerdeyse her hastalığı için kullanılabilmektedir. Solunum sistemi rahatsızlıklarında, yaralanmalarda, tüy yolmalarda...

Bu ilaç yalnız olarak uygulanmalıdır. Diğer vitaminlerle beraber kullanılması önerilmez. Hastalık geçtiğinde ve normal durumlarda uygulanmamalıdır, çünkü salt vitamin değildir.

Su bir gün arayla tazelenmelidir.

Dozaj: 100cc'lik bir suluğa çay kaşığının 3'te 1'i kadar konulması önerilir. Aşırı kullanımdan kaçınılmalıdır. Bir hafta kadar devam edilmesi önerilir.

alıntıdır.

6. musa351

musa351 Guest

teşekkür ederim :)

7. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ben birine sordum.vitaform sadece üremeyle ilgili bir şey için kullanılır dedi.adam kuşçu

8. musa351

musa351 Guest

bence yanlış vitafor her türlü hastalığa iyi geliyor reçetesini okudum banada o ilaci veteriner vermişti kuşuma

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. vitaform ne işe yarar