Karadeniz Pet

kuşum sağlıklı ama devamlı vitaform kullanıyorum doğrumudur

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
kuşum sağlıklı normal vitamin yerine vita form kullanıyorum doğrumudur sizce

vitaform antibiyotikli vitamin diye biliyorum öyleyse kullanma derim.. avi-vit güzel ben onu kullanıyorum gayet iyi :)

Kullanma zaten ambalaj açıldıktan 2 ay içinde falan etkiside kalmaz antibiyotik war içinde gereksiz kullanma

Vitaform: 100gr'lık aliminyum poşet ve 1kg'lık ambalalajlarda satılır. En çok tercih edilen ve önerilen antibiyotik çeşididir. Aynı zamanda "vitamin" özelliği ile de çok işlevsel bir ilaçtır. Çünkü kanatlı canlılar için gerekli olan 8 çeşit vitamini gerekli oranlarda ihtiva etmektedir.

İlaç sultancıklarımızın nerdeyse her hastalığı için kullanılabilmektedir. Solunum sistemi rahatsızlıklarında, yaralanmalarda, tüy yolmalarda...

Bu ilaç yalnız olarak uygulanmalıdır. Diğer vitaminlerle beraber kullanılması önerilmez. Hastalık geçtiğinde ve normal durumlarda uygulanmamalıdır, çünkü salt vitamin değildir.

Su bir gün arayla tazelenmelidir.

Dozaj: 100cc'lik bir suluğa çay kaşığının 3'te 1'i kadar konulması önerilir. Aşırı kullanımdan kaçınılmalıdır. Bir hafta kadar devam edilmesi önerilir.

alıntıdır.

ben birine sordum.vitaform sadece üremeyle ilgili bir şey için kullanılır dedi.adam kuşçu

bence yanlış vitafor her türlü hastalığa iyi geliyor reçetesini okudum banada o ilaci veteriner vermişti kuşuma

Geri