petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum uçamıyor yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar dişi kuşum bana verildiginde ucamıyordu erkegin yanına attım 2 ay gecdi hala ucamıyor neden olabilir havaya 1 kac cm anca kalkıyor cok ufak atlıyor 7yumurta yaptı boş cıkdı neden ucamıyor olabilir ucamaması bi hastalıksa yumurta yaparsa yavrularada gecermi yardım edin http://youtu.be/hub_3GZPkto

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

yardım edebilecek yokmu arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

arkadaşlar bilgi olan varmı ne yapıcagım

#1 umut aktaş, 12 Şubat 2015
    Son düzenleme: 12 Şubat 2015
  2. psipsi23

psipsi23 Member

Beğenileri:
    0
    Aynı sorun bendede var anlıyan yardım eden olur umarım..

3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  4. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuş kücük degil bir yasından daha fazla bi sorun var ama ne sorun anlayamadım havalanamıyor

Sayfayı Paylaş