Karadeniz Pet

Kuşum yağlı yemeğe girdi !

Mehmet.35

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 4 aylık dişi kuşum yağlı yemeğe yanlışlıkla düştü yıkama kabını koydum gönlü olmadı şuan vücudunun çoğu yeri yemek bulaşığı ne yapmak gerekir nasıl temizlenir

Merhaba arkadaşlar 4 aylık dişi kuşum yağlı yemeğe yanlışlıkla düştü yıkama kabını koydum gönlü olmadı şuan vücudunun çoğu yeri yemek bulaşığı ne yapmak gerekir nasıl temizlenir
banyo ettir suya girmesi lazım ama hayvanı zorlamamalısın banyo ettirirken

banyo ettir birde ettiremiyorsan kuşu çıkar suyun içine maydanoz vb yeşillik koy hayvanın seveceği türden hayvan girer birde sabun şampuankullanmayın kendiniz yıkıycaksanız

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim biraz dinlendi şimdi giriyor suya elime alıp yatırmıyorum zamanla geçe galiba üstündekiler

bende aynı durumu yaşadım sütlü gevreğin içine atlamalar...kuşumun sağlığı için zararlı olduğunu biliyorum ,çok istiyor üzülüyorum vicdan yapıyorum sürekli onu uzaklaştırmaya çalışıyorum habire geliyor..Kafeste olsa demirliklere yapışıyor bağırıyor,kafesin kapısına gidiyor 😁😁😁bir daha onun yanında yemek yemedim

bende aynı durumu yaşadım sütlü gevreğin içine atlamalar...kuşumun sağlığı için zararlı olduğunu biliyorum ,çok istiyor üzülüyorum vicdan yapıyorum sürekli onu uzaklaştırmaya çalışıyorum habire geliyor..Kafeste olsa demirliklere yapışıyor bağırıyor,kafesin kapısına gidiyor 😁😁😁bir daha onun yanında yemek yemedim
Evet çok meraklı ve çok sevimli canlılar 😁

Geri