Karadeniz Pet

Kusum Yarali

OguzDww

Meraklı Üye
Kusumun Ceresinin Ortasi Kaniyor

Dun kusumu saldiydim ceresinin ortasi biraz soyulduydu bugunde saldim carpi kanadi sizce cani acirmi onun napmam lazim ne surebilirim ?

sygdb.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
Tabi ki canı yanar. Varsa kantaron yağı sürebilirsiniz acıyı alıp yaranın hemen iyileşmesini sağlar. Ya da Terramycin Deri Merhemi sürebilirsin. Yalnız merhemi elinde erit öyle sür, burun deliğinden içeri kaçırmamaya dikkat et. Kuşu evde uçurmanın yöntemleri ve zamanı var. Sitedeki forumlara göz atıp, biraz araştırırsan kuşun canını daha az yakacağına eminim kardeşim.

Tabi ki canı yanar. Varsa kantaron yağı sürebilirsiniz acıyı alıp yaranın hemen iyileşmesini sağlar. Ya da Terramycin Deri Merhemi sürebilirsin. Yalnız merhemi elinde erit öyle sür, burun deliğinden içeri kaçırmamaya dikkat et. Kuşu evde uçurmanın yöntemleri ve zamanı var. Sitedeki forumlara göz atıp, biraz araştırırsan kuşun canını daha az yakacağına eminim kardeşim.

Onlarin hibiri yok suan evde napabilirim ?

Simdi nasil surcem ben bunu kusu avuclamakta istemiyorum ?

Mecbur avuçlucaksın iki parmağının arasında eritebilirsin ve sonra kuşun gagasına sürebilirsin burun deliklerine kaçırma geçmiş olsun

Geri