petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum yaşlı bir kuş mu ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Asi Gangster tarafından 30 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    Yaşlı bir kuşmu yoksa değil mi ??

DOKİ

#1 Asi Gangster, 30 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 30 Ağustos 2015
  2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Maşallah o kadar yaşlı deil ayaklarda pullanma felan yok en fazla 2 yada 2.5 bana kalırsa 1.5 yaşında felan :) Kızgınlaşmışta kuş tam eşe atmalık :)

3. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    Resul OZYAMAN ; Çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için yaşı bencede 1.5 birde yanında erkek kuş var ve dişi kuş (resimdeki) kuyruğunu kaldırıp erkeği bekliyor ama erkek kuş gelmiyor sadece bakıyor ve erkek kuşun ceresi mor çok az mavi yer var...

#3 Asi Gangster, 30 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 30 Ağustos 2015
  4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    1.5-2 yasinda kizismis bir kirik disi masallah.

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    erkek kuş daha kızgın deil o zaman birde ayırma yöntemini deneyin çok işe yarıyoz benim çiftimdeki kafeste dişi baskındı dişi hep kur yapıyor erkek kaçıyordu 1 hafta ayırdım ayrı kaldıklarında köpek gibi bir birlerini istiyorlardı dişiyi birazda kızgınlaştırdım dişiyi erkeğin kafese koydumğum gibi opüşmeye başladılar erkek atak atmaya başladı inşallah yumurta bekliyorum işte :)

6. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    Gokhan ERKAN ; Çok sağol birde kırık derken jumbo kırığı mı acaba biri öyle demişti de ??

Resul OZYAMAN ; Bende başka bir kafes alcam aynı işlemi yapıcağım söz :) birde İnşallah sizinde yavru kuşlarınız olur Maşallah :)

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Evet jumbo kirigi kus.

Sayfayı Paylaş