Karadeniz Pet

Yaşlı kuşuma arkadaş

Cemoov

Yeni Üye
Öncelikle merhabalar 10 yıldır Şaşkın adında muhabbetim var kendini yalnız hissetmemesi için ve ben de çok istediğimden dün eve bir de sultan papağanı getirdim sorum aynı anda salmamda bir sakınca var mı yok mu yoksa ne kadar süre sonra bunu yapmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim sultanı saldığımda Şaşkın'ın kafesinin üstüne konuyor karşılıklı ötüşüyorlar aynı şekilde Şaşkın'ı salınca da sultanın kafesinin üstüne konuyor ve ötüşüyorlar pek kavga edecekler gibi durmuyor ama yine sorayım dedim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMAG0053.jpg
    IMAG0053.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 31
  • IMAG0065.jpg
    IMAG0065.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 32
  • IMAG0064.jpg
    IMAG0064.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 27
Ayni turde papaganin muhabbet kusuna ciddi zararlar verdigine gozumle sahit olmustum. Kediyle kopekler bile anlasabiliyor bazen hic belli olmuyor hayvanlarin psikolojileri ama ben tavsiye etmiyorum, sahit oldugum olayda muhabbet kusu boynundan ciddi sekilde yaralanmisti.

Ayni turde papaganin muhabbet kusuna ciddi zararlar verdigine gozumle sahit olmustum. Kediyle kopekler bile anlasabiliyor bazen hic belli olmuyor hayvanlarin psikolojileri ama ben tavsiye etmiyorum, sahit oldugum olayda muhabbet kusu boynundan ciddi sekilde yaralanmisti.
Az önce saldım şuana kadar hiçbir sorun olmadı ama muhabbet de sultan da birbirine yanaşmıyor çok fazla ondan olabilir

Kesinlikle önermem zarar verebilir ayrı ayrı kafeslerde bakın ve saldığınızda da dikkat edin

Sanırım karakterle alakası var bu olayın dünden beri birçok kez aynı anda saldım bırakın kavga gürültüyü birbirlerine dokunmuyorlar bile sadece karşılıklı ötüşüyorlar

Sanırım karakterle alakası var bu olayın dünden beri birçok kez aynı anda saldım bırakın kavga gürültüyü birbirlerine dokunmuyorlar bile sadece karşılıklı ötüşüyorlar

Bugün bende bi üreticinin facebook profilinde şans eseri gördüm, aynı kafeste yaşatıp arkadaş etmiş ikisini. Siz yinede dikkat edin, keyifli hobiler..

Geri