petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum yemlerini saçıyor!..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kahraman KÖROĞLU tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Merhaba iyi günler
    kusum kendi yavulattım bir kustur 35.gününde anne baba sından ayırdım ayrı bi odaya ayrı bi kafese cektim , şu an 40günlük. fakat 3.gün den itibaren kabında ne kadar mama ne k adar yem var sa icine girip tepinerek hepsini sacıyor.. bunun sebep i nedir ? ne yapmam lazım ?

2. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    kuşunuz oyun oynuyor. biraz daha büyük olsa salın, enerjisini atsın diyeceğim ama henüz çok erken

3. Seda Kurşunlu Çal

benim arya da ilk geldiğinde böyle yapıyordu. tüm hırsıyla (dişi olduğu için bence) yemleri dışarı fırlatıyordu. sonra da yerden yiyordu. şimdi sakinleşti. kalabalıktan yalnızlığa geçmenin siniri de olabilir belki.

4. Samet Çağlar

Benim dişi kuş da öyle akıllı yemlikte ne kadar yem varsa aşağı atıyor :( onun yüzünden akıllı yemliği kaldırdım.

5. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    ha bu arada eklemeyi unuttum, bu durumu engellemek amacıyla yemlik ve kum kabını tam doldurmayın. bir süre sonra bu işi yapmaktan vazgeçecektir.

6. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    hımm sagolun cok ufak oldu icin kapaklarını sokup icten takmıstım smdi tkerar yerlerine taktım kapaklarını takıp. sizce kus icin engel olurmu bu ? gerci taban a doktukleri ona 10gün yeter en az :=)) ?

Sayfayı Paylaş