Karadeniz Pet

Kuşum yine ishal !

Ya arkadaş her ishal üşütmeden mi oluyor sanki neyse ben karışmam,geçmiş olsun kuşunuza.

karış amca her fikir benim için çok önemli.birde siz anlarsınız.yulafı normal zamanlarda bile yem ile karıştırmak faydalı olur dimi?

karış amca her fikir benim için çok önemli.birde siz anlarsınız.yulafı normal zamanlarda bile yem ile karıştırmak faydalı olur dimi?

Yaşınız kaç ki kardeşim ne amcası yok dede :)
Yulaf ishali durdurmaz tamam çok besleyicidir ama serinleticidir de soğukta fazla yulaf yememeli,ayrıca yeme karıştırılmıyor yulaf ayrı veriliyor eğer hemen yemeyecekse bayatlama süresinden dolayı.
İmkanınız varsa probaviti alın 30 civarı düzenli kullanıldığında ishali kökten yok ediyor.
Yoksa vitaformla bakterilerini öldürmeye çalışacaksınız ama kesin çözüm olmaz bugün geçer sonra yine olur çünkü önleyici değil tedavi için kullanılıyor o.
vitamin minerallerle kuşu ayakta tutun ishal süresince yıpranmasın.
geçmiş olsun.

teşekkür ederim duranettin ABİ.Sizi yalanlamış gibi olmayayım ama yulafı yedikten sonra dışkısında gözle görülür düzelme var.ilaç konusunda dediklerinize katılıyorum.birde yulaf kuş sağlıklı olsa bile kafesinde olmasının sakıncası olurmu?

İşe yarıyorsa devam et o zaman yalanlamış olmazsın bende duyduğumu aktardım sadece. Sakıncası yok benimkilerde akıllı yemliğin birinde yulaf duruyor ama önceden çok yerlerdi şimdi yemiyorlar.Geçmiş olsun.

çok sağolun Allah razı olsun hepinizden.iyileşeceğine inanıyorum.yulafı biliyordum ilk defa denedim.onun pişmanlığını yaşıyorum.ilk günden beri yulaf olsaydı kafeste belkide hiç hasta olmayacaktı.Böyle yazılmış demek ki.Herkese çok teşekkürler.

Geri