Karadeniz Pet

Kuşum Yumurtladı :)))

Tamam o zaman dediğim gibi takvim kullanın o zaman, bu şekilde aydaki günlerin tam görünmesi iyidir. Tüm 1 yılın aydaki gnleri ile görülen hali de olabilir ancak orada yazı puntosu küçüldüğü için takvim üzerine yazı yazmanız zordur, karışık görünecektir yazılar. Büyük bir takvim edinin bence, en az bu şekilde aylık bir görüntüsü olan iyidir.

Dişiniz sanırım albino, babayı bilmiyorum. Ancak baba albino taşıyıcısı değilse, gelen yavrulardan erkek olanlarının ino taşıyıcısı olacağı kesin. O yavruları baskın bir dişi ile eşlerseniz ino dişiler alırsınız. Ancak ino olan bir diş ile eşlediğiniz zaman ino dişiler ve ino erkekler alırsınız :) Bunları hep Ayhan Hocadan öğreniyoruz aslında, çünkü renk ve mutasyonlarda onun kadar iyi değilim. Onun konularına bakın. İyi forumlar ve iyi geceler diliyorum, kolay gelsin.

Erkek o yeşil muhabbet kuşu :D hocam biliyorsunuz
Şu hasta olan mı? Şimdi hatırladım, umarım iyileşmiştir. Gördünüz değil mi, bakın unutuyoruz işte bu bir gerçek. Belki de şu an karıştırıyorumdur, bilemiyorum :D Hayırlısı, yeşil olsa da dediğim gibi özellikler geçerlidir. Yeşil burada baskın, yeşil tonu gelecektir ve dediğim gibi erkekler taşıyıcı olacaktır. Bununla ilgili konulara bakın.

Evet hocam o :D şuan iyi şükür ilaç işe yaradı.
İyi Geceler Hocam.