Karadeniz Pet

kuşuma bir şey olur mu?

bazey122

Meraklı Üye
arkadaşlar sakız çiğnerken yere düşmüştü ben de onu yerden aldım ve elime yapıştı.o kadar yıkasam da geçmemis elimde parça varmis. kuşumu alırken tırnak etlerimi yemeye çalışır ben yine öyledir diye düşündüm meğer sakızı çekiştiriyormuş.baktığımda sakızı upuzun yaptı tam alıcaktım çekti ve hepsini yutmaya çalıştı almaya çalıştım ama olmadı. sizce bir şey olmuş mudur bir de telefona falan bakmıştım mikrop falan kapar mı?

Sakızın zararlı olduğunu biliyorum. Gözlem yapın yemesinde, içmesinde, solunumunda sıkıntı var mı?

geçmiş olsun

Sakızın zararlı olduğunu biliyorum. Gözlem yapın yemesinde, içmesinde, solunumunda sıkıntı var mı?

sürekli boğazına takılmış gibi yapıyor. ağzını açıyor ve kafasını hareket ettiriyor. yemesinde sorun yok fakat hiç hareket etmeden tüylerini şişirmiş duruyor ne yapmam gerekir?

Suyuna sirke katın. Sakızı çürütsün. Yoksa kursakta sorun yaratır. Bir suluğa 10 damla kadar katın. Büyük ihtimal düzelir fazla yememişse..

Suyuna sirke katın. Sakızı çürütsün. Yoksa kursakta sorun yaratır. Bir suluğa 10 damla kadar katın. Büyük ihtimal düzelir fazla yememişse..

minik bir parça yedi zaten. şuan veterinere götürmememize rağmen eski haline döndü ileriki zamanlarda sorun yaratır mı bilmediğim için deneyeceğim teşekkürler

Geri