Karadeniz Pet

kuşuma birşeyler oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başınız sağolsun üzüldüm :( Bu gibi durumlarda zaman kaybetmemek önemli anormal bir durum söz konusu olduğunda mutlaka kontrol ettirilmeli.
tecrübesizliğimden bütün suç bende.. bu sabah anlamalıydım halsizdi bir sorun vardı çok üzgünüm çok çok..

Başınız sağolsun üzüldüm :( Bu gibi durumlarda zaman kaybetmemek önemli anormal bir durum söz konusu olduğunda mutlaka kontrol ettirilmeli.
sanırım şu an anlıyorum neden olduğunu 2 önce odamın camını açmıştı geldiğimde kuşum yine böyle kabarık bir şekilde duruyordu hemen camı kapatıp babamı uyardım hasta olucak diye sanırım o an hasta oldu

sanırım şu an anlıyorum neden olduğunu 2 önce odamın camını açmıştı geldiğimde kuşum yine böyle kabarık bir şekilde duruyordu hemen camı kapatıp babamı uyardım hasta olucak diye sanırım o an hasta oldu
2 gün önce babam odamın camını açmıştı elim titriyor yanlış yazmışım..

Şimdi IP taraması yaptım ve ne hikmet ise IP adresiniz mevcut üyelerimizden birinin IP adresi ile eşleşti....

Sevgili arkadaşım bizim de işimiz gücümüz var, gerçek yardım talep eden üyeler var bu şekilde yaptığınız sürece hem başkalarının gerçek olan sorunları ile ilgilenmemize engel oluyorsunuz hem de bizim vaktimizi çalıyorsunuz, sabahtan beri kitap okumaya çalışıyorum bu süreçte de sizlere cevap vermeye çalışıyorum bu yaptığınız gerçekten etik olmayan uygunsuz bir davranış....

Gerçek hesabınızı teşhir etmiyorum, bu hesabınız kapatılacak ve gerçek hesabınız uyarı puanı alacak aynı konuda tekrar illegal durum sergilerseniz forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılacaksınız.

Konu Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri