Karadeniz Pet

kusuma ne oldugunu anlayamıyorum

• Konbuyu başlatan mecail
  • Başlangıç tarihi
M

mecail

Guest
iyi günler bi kusum vardı erkek aldım ona ama hasta diye götürdüm başka bi kuş getirdim ve su an benim kusum yeni kusa saldırıyor arada ve kendni şişirip duruyo bazen uyku seklini alıyo neden acaba ?

Foto atma sansınız varmı her kuş eş tutcak diye bir kural yok altına bakın dıskısı poposuna yapısmıs mı diye cereyandan koruyun hayırlı olsun

Resim bekliyoruz

ntcg.jpg
a5p2.jpg
sarı kusunda yanagıyla ceresi arasındaki ne anlayamadım

Ben bir sorun göremedim kardesim vallaha ama ustalar bakar erkek kusunu kızısmıs gördüm biraz zaman ver eve yeni gelmişse biraz öyle durur

hocam sanki erkekte mantar var gibi ya yanlış yönlendirmeyelim ama

internetten bak bakalım mantarlı kuşlara seninkine benzeyen var galiba bi iki tane sen daha iyi bilirsin

birine gösterdim mantar dedi ve berk kardes maviside böyle kçük degişk bi ses çıkarıyo hapsırma gibi anlamadm ne yapmalıyım

erkek kusunun kızısmıs oldugunu nasil anliyorsunuz? birde simdi mevsim gecislerinde hava degisiminden kuslar etkilenebiliyor ve hasta oluyorlar bu dönemde cok dikkatli olmak gerekiyor..birde yeni kusu kiskanmis olabilir kiskaninca da hasta gibi görünüyorlar durgun ve sönük..

Demek istediginizi anlamadım ama bakın eğer mantarsa ilerlemeden sürün kremini yoksa kötü oluyor tam yaygın degil gördügüm kadar

erkek kusunun kızısmıs oldugunu nasil anliyorsunuz? birde simdi mevsim gecislerinde hava degisiminden kuslar etkilenebiliyor ve hasta oluyorlar bu dönemde cok dikkatli olmak gerekiyor..birde yeni kusu kiskanmis olabilir kiskaninca da hasta gibi görünüyorlar durgun ve sönük..

Ceresi lacivert e dogru koyulasınca Anlasılıyor birde hareketlerinden anlarsınız

Bildigim kadarıyla eczanede satılıyor sitede mantar olan kusların konuları olması lazım dı dün gördüm o konulara ve cevap lara bak istersen kremin ismini unuttum

Bu arada tahta tunek kullanmanı tavsiye ederim . Bendede dün e kadar plastik tünek :)

Erkek kuşda sanki mantar var gibi.

yalnız tahta tüneki kemiriyorlar bilginiz olsun tırnakları önceden kesmemişseniz eger zatenbiyerden sonra uzamaz :)

Geri