Karadeniz Pet

Kuşumla ilgili yardım !

• Konbuyu başlatan cicikuş123
  • Başlangıç tarihi
C

cicikuş123

Guest
Acil içeri bakın !!!

Arkadaşlar kuşum sürekli kaşınıyor duraklamadan kuş parmağıma gelmeye başladı bu arada parmağımdayken de kaşınıyor sürekli . Bide elimdeyken baktım elime hep beyaz toz gibi bir şeyler dökülmüş kuştan , bunlar ne olabilir ? Yardım edin nasıl geçirebilirim ???

Moderatör tarafında düzenlendi:
O dökülen şeyler ölü derisidir. Tüy dökümüne girmiş olabilir. B vitamini içerikli vitamin kullanın. Eğer parazitten şüpheleniyorsanız spreyleri mevcut. Ama bence tüy dökümüdür. Çünkü bu aylarda çok sık yaşanıyor.

Yani tek ihtiyaç B vitamini demi ? bide ıspanakta B vitamini olduğu için ıspanak versem olur mu ???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:16 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

O dökülen şeyler ölü derisidir. Tüy dökümüne girmiş olabilir. B vitamini içerikli vitamin kullanın. Eğer parazitten şüpheleniyorsanız spreyleri mevcut. Ama bence tüy dökümüdür. Çünkü bu aylarda çok sık yaşanıyor.

Ispanaktada B vitamini olduğu için kuşa ıspanak versem düzelir mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

?????????????????

Yani tek ihtiyaç B vitamini demi ? bide ıspanakta B vitamini olduğu için ıspanak versem olur mu ???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:16 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

Ispanaktada B vitamini olduğu için kuşa ıspanak versem düzelir mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

?????????????????
kardeş vitaminler var toz şeklinde kuşlar için haftada bir defa suyuna karıştırman yeterli. ayrıca yeşillik sürekli verme ishal olur verirken yıka ama üzerinde su kalmasın kuşu ishal yapar

Geri