Karadeniz Pet

Kuşumun Bana Alışması

Emir Hakan SU

Meraklı Üye

Arkadaşlar Bu kuşum Maviş
Onu bi kaç gün önce yerde bulmuştum..
Aldım ve kafesime koydum 3 saat sonra çıkardım elime geliyodu şuanda omzumda ama şüpheleniorum çünkü kuşum çok canlı değil sürekli yanımda ve ne zaman yem versem yiyo onun dışında herşeyi gagalıyo
T-shortümü sonra annemin çiçeklerini falan acaba hastamıdır yada sorunu nedir yardım edermisiniz *:confused::confused:

Kuşun her şeyi gagalaması normal yalnız annenizin çiçeklerini gagalamasına izin vermeyin.Bazı çiçek türleri kuşlar için zehirlidir çünkü.
Kuşunuz yavru olduğu için hareketsiz olması da oldukça normal.Ben de oğlumu 1 aylıkken almıştm ve tek yaptığı uyumak ve yemek yemekti.(Bebekken 2 saatte bir hatta daha sık yiyolar,büyüdükçe 3-4 saatte bire inio bu ) Benimki büyüdükçe hareketlendi ve ötmeye başladı.Aynı insan yavrusu gibiler yani.Uyucaklar da büyüyecekler :) Uyuduğu zamanlarda rahatsız etmeyin ve bir süre elinizden,parmağınızdan beslerseniz aranızda daha güçlü bir bağ oluşur.

Son düzenleme:
Ben yemini bi kapa kuyuyorum ağzı geniş ondan yiyor sürekli kafes dışında yediriorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

Yemini ağzı geniş bir kaba koyuyorum sürekli yada yemliği çıkarıp önüne koyuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:46 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

bu arada çok teşekkür ederim

Daha küçük olması.geleli 1-2 gün olması ve bulduğunuzda muhtemelen korktuğu için durgun olması ve yem yememesi normal karşılanabilir. Birkaç gün içinde normale dönecektir.Güle güle besleyin.

Geri