petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Bana Alışması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emir Hakan SU tarafından 26 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Emir Hakan SU

Beğenileri:
    2
    Arkadaşlar Bu kuşum Maviş
    Onu bi kaç gün önce yerde bulmuştum..
    Aldım ve kafesime koydum 3 saat sonra çıkardım elime geliyodu şuanda omzumda ama şüpheleniorum çünkü kuşum çok canlı değil sürekli yanımda ve ne zaman yem versem yiyo onun dışında herşeyi gagalıyo
    T-shortümü sonra annemin çiçeklerini falan acaba hastamıdır yada sorunu nedir yardım edermisiniz *:confused::confused:

2. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Kuşun her şeyi gagalaması normal yalnız annenizin çiçeklerini gagalamasına izin vermeyin.Bazı çiçek türleri kuşlar için zehirlidir çünkü.
    Kuşunuz yavru olduğu için hareketsiz olması da oldukça normal.Ben de oğlumu 1 aylıkken almıştm ve tek yaptığı uyumak ve yemek yemekti.(Bebekken 2 saatte bir hatta daha sık yiyolar,büyüdükçe 3-4 saatte bire inio bu ) Benimki büyüdükçe hareketlendi ve ötmeye başladı.Aynı insan yavrusu gibiler yani.Uyucaklar da büyüyecekler :) Uyuduğu zamanlarda rahatsız etmeyin ve bir süre elinizden,parmağınızdan beslerseniz aranızda daha güçlü bir bağ oluşur.

#2 Aysu GÖKTÜRK, 26 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 26 Temmuz 2015
  3. Emir Hakan SU

Beğenileri:
    2
    Ben yemini bi kapa kuyuyorum ağzı geniş ondan yiyor sürekli kafes dışında yediriorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

Yemini ağzı geniş bir kaba koyuyorum sürekli yada yemliği çıkarıp önüne koyuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:46 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

bu arada çok teşekkür ederim

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Daha küçük olması.geleli 1-2 gün olması ve bulduğunuzda muhtemelen korktuğu için durgun olması ve yem yememesi normal karşılanabilir. Birkaç gün içinde normale dönecektir.Güle güle besleyin.

Sayfayı Paylaş