Karadeniz Pet

Kusumun cinsiyeti ve egitimi

• Konbuyu başlatan Abinkral
  • Başlangıç tarihi
A

Abinkral

Guest
rYo39P.jpg

Arkadaslar kusumu alali 4 gun oldu burda edindigim bilgilerle kusumu oldukca egittim ele alistirdim omzundan dusmuyor her sey yolunda simdilik cok sukur birde konusturabilirsem cok iyi olacak :)). Cinsiyetini ogrenmek istiyorum sizlerden yardimci olursaniz sevinirim

Resim gozukmuyor ise

http://hizliresim.com/rYo39P

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

Yok mu fikri olan arkadaslar ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eyvallah ustadim konusmasi icin erken mi daha sizce paşa koydum ismini surekli fisildiyorum kulagina :).

3-4 aylik sanirsam suan. sizin gibi ustadlarin sayesinde ogrendik herseyi cok sagolun hayirli geceler :)

Alirken 3-4 aylik dendi bana petshopda o yuzden

o kuş daha bebek 4 aylık kuşu 4 günde alıştıramazssın hemen.belki kuşçu karıştırmıştır yanlış söylemiştir.hem ne kadar küçük olursa o kadar iyidir.hayırlı olsun

o kuş daha bebek 4 aylık kuşu 4 günde alıştıramazssın hemen.belki kuşçu karıştırmıştır yanlış söylemiştir.hem ne kadar küçük olursa o kadar iyidir.hayırlı olsun

Alistirmak icin fazla ugrastim yanliz geceleri haric basindan ayrilmadim desem yeridir ilk gun cok fazla urkuyordu elimi iceride 15 dakka sabit tuttugumu biliyorum agrimisti :) Simdi saldigimda ustumden baska bir yere konmuyor benden degil diger esyalardan urkuyor :))

Geri