Karadeniz Pet

Kuşumun Cinsiyeti, Yaşı ve Irkı nedir?

Yavuz GEREKLİOĞLU

Emektar Üye
Resimdeki kuşumun cinsiyeti, yaşı ve ırkı nedir?
IMG_3232_zps527187c2.jpg

IMG_3237_zps4dd17dfa.jpg

IMG_3246_zps91c7c442.jpg

Iris goremedim. 3 aylik civari, yerli erkek gibi.

Bence oyle. Ustadlar daha iyi bilir. Pet shopdan aldiysaniz cinsiyet konusunda supelenin.

Online uyeler arasinda en kidemlilerden biri [MENTION=6728]Mehmet ÖZEL[/MENTION] yorumunuz?

Son düzenleme:
Şehir istanbul ise bir başka dişi ile değişim yaparım kuşunuzu. Bana da erkek lazım.

Niyetim artistlik degil. Sana yardimci olmaya calisiyorum senin yaptigina bak. Ikinci kusunu aldigina gore ciftestireceksin. Daha cinsiyetleri bilmiyorsun. Yazik kuslara acidim simdi.

Biliyorum diye geçiniyosun,bana bimediğin halde öğretmeye çalışıyosun,Mehmet Özelin açıklamasıyla erkek tahminin pekişti şim di de artistlik yapıyosun.Ben de sana acıyorum hatta acımıyorum bile.Daha mesaj yazma yazarsan daha ağırlaşırım.

Ders verecek kadar bilgili degilim. Ustadlara git bence. Ama onlarda cinsiyetten anlamayan ya da ogrenme istegi olmayan birini kabul edeceklerini sanmuyorum.

Kusundisi 3 4 aylik var ve yerli

Açıklamanız için teşekkürler ama net bilgi malesef yok.Dişi diyen de var erkek diyen de.Bulmaca gibişimdi iade etsem petshop dişi diyor etmeyip tutsam iki erkeği ne yapayım.Formlar insanların bilgiyi paylaşması icin var ama malesef aksine benim kafam daha da karıştı. Eğer dişiliğinden eminseniz kuşu tutacağım benim hiç fikrim bilgim yok.Teşekkürederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:08 -->-> Daha önceki mesaj 02:29 --

Daha resim gerekirse yükleyebilirim

Geri