Karadeniz Pet

Kuşumun dışkısı normal mi, bakteriyel enfeksiyonu var mı ?

Inanin arabam olsa gelirdim beraber gotururduk
Teşekkür ederim aynı duyguları paylaşıyoruz sizinle şuan düzelmeye başladı gibi ama bir günü bir gününü tutmuyor ilaç tedavisine devam ediyorum çaresizce bekliyorum umarım hepimizin kuşları iyileşir

@kavunandkelek sizden mesaj bekliyordum ben de. inşallah düzelecekler yavrucaklar. keyifleri nasıl iyi mi? benim kuşum da bu gün kusma hareketi yaptı yine bir telaş yaptım. yanlış mı yaptım bilmiyorum ama 200 ml bardağa 6 damla mikostatin damlattım. baktım hala devam ediyorsa direkt bi veterinere götürmeyi düşünüyorum. maalesef şu an götüremem o kadar param yok. şu bebekler bi endişelendirmeseydi bizi

insan okudukça da her hareketinden bi anlam cıkartmaya calısıyor biraz takıntı edindim bu durumu galiba

Ben kuşuma daha önceden triflucandan 6 damla suyuna damlatıp 2 gün kullanmıştım sonraki 1 gün vitamin 1 günde probiyotik kullanmıştım.Her zqman sirke vermeyin.Kuşun iç organlarına zarar verir fazla asit. Patiayakveterinerkliniği var Instagram'da cevap veriyor ona sorabilirsin kursak mantarindan şüpheleniyorum napmalıyım diye cevap veriyor herkese

insan okudukça da her hareketinden bi anlam cıkartmaya calısıyor biraz takıntı edindim bu durumu galiba
patiayakveterinerkliniği Instagram hesabı veteriner kendisi sor sana da yardımcı olur bence ben sordum şuan tedavi uyguluyorum düzelmeye başladı bende her hareketinden anlam çıkartıyorum bir şey olucak diye sürekli kontrol ediyorum

patiayakveterinerkliniği Instagram hesabı veteriner kendisi sor sana da yardımcı olur bence ben sordum şuan tedavi uyguluyorum düzelmeye başladı bende her hareketinden anlam çıkartıyor

gerçekten mi iyi ki söylediniz bi hareketini daha yakalarsam direkt mesaj atıcam. çok sağ olun. aynı durum bende de mevcut kendi işimlerim var ama gündüzüm gecem kuşumla geçiyor.

Ben daha önce mikostatin kullanmıştım 3 gün boyunca 6 damla sonra 2 günde vitamin vermiştim kustuğu için ama benim kuşum hastaydı beyaz salgılar atıyordu yanakları ıslak oluyordu hep sonra düzelmişti kuş üşüdüğü içinde kusabilir dediğim yere sorarsan sana da yardımcı olabilir yanlış ilaç kullanımıda kuşları ölüme sürükleyebiliyor çok dikkatli ol

gerçekten mi iyi ki söylediniz bi hareketini daha yakalarsam direkt mesaj atıcam. çok sağ olun. aynı durum bende de mevcut kendi işimlerim var ama gündüzüm gecem kuşumla geçiyor.
Kesinlikle sormalısın kuşunun videosunu dışkısını ve belirtilerini anlat dönüş yapar 3-4 saatin içinde kuşlardan anlayan bir veteriner

tamamdır zaten ilk defa kullanmıştım öyle bir şey varsa da önlesin diye bilmiyorum cahillik yaapmışta olabilirim. bakalım ya enerjisi de cok yerinde kızıstıgı ıcın ve esi olmadıgı ıcın durgunlasabiliyor bazen. böyle hayvansever insanlar gördükçe kendimi yalnız hissetmiyorum. oo çok iyi cünkü burada adam akllı kuslara bakan veteriner yok.

tamamdır zaten ilk defa kullanmıştım öyle bir şey varsa da önlesin diye bilmiyorum cahillik yaapmışta olabilirim. bakalım ya enerjisi de cok yerinde kızıstıgı ıcın ve esi olmadıgı ıcın durgunlasabiliyor bazen. böyle hayvansever insanlar gördükçe kendimi yalnız hissetmiyorum. oo çok iyi cünkü burada adam akllı kuslara bakan veteriner yok.
Maalesef çoğu kişi anlamıyor kuştan. Zaten mikostatın ilacını önlem amaçlı veriyorlar bende böyle konuşunca rahatliyorum biri beni anladığı icin

kesinlikle insan aynı dili konusan birini bulunca mutlu oluyor.

Eğer erkek kuşsa kusması normal çiftleşmek istediği için her yere kusuyorlar sen sor dediğim yere bakalım ne söylüyecek

tamam yarın ilk işim sormak olacak tekrardan çok teşekkür ederim. kuşum dişi

O zaman kesin sor ona göre kullan bir sıkıntısı olabilir şuan en başında olabilirsin çok kolay şekilde tedavi olur sakın aksatma tedavisini

Geri