Karadeniz Pet

Kuşumun dışkısı normal mi?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 35352
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 35352

Guest
Kuşumun dışkısı normal mi acaba? Poposuna yapışıyor yaparken arada. Kafeste kabuklu yem, sade su ve taş var. 2 günde düzenli temizliyorum ve her gün suyu değiştiriyorum.
IMG_20210508_163428.jpg

Hep böyleyse normal değil.
Evet Hocam 10 tane yapiyorsa 8'i boyle. Koksidiyoz hastaligi vardi suplamezatine ile tedavi ettik belirtiler gitti 2 hafta oldu fakat diskisi 2 haftadir normal goruntude degil hic. Herhangi bir halsizlik belirtisi yok. Bitek dışkı boyle...

Kuşta pankreas sorunu mevcut eczaneden pankreoflat alın, ilacın dış kabuğunu soyup, tam dolu suluğa 1-2 pirinç tanesi kadar ekleyin bu işlemi hergün yenileyip tekrar edin 7 gün boyunca kullanın.
Normal eczanede bulunuyor mu?

Kuşta pankreas sorunu mevcut eczaneden pankreoflat alın, ilacın dış kabuğunu soyup, tam dolu suluğa 1-2 pirinç tanesi kadar ekleyin bu işlemi hergün yenileyip tekrar edin 7 gün boyunca kullanın.
Hocam birde neyden kaynaklaniyor bu hastaliklar? Bi koksidiyoz bi pankreas sorunu neden oluyor yani bunlar?

Pankreas için yeterli konu yok sanırım forumda onun için yeni konu oluştururuz.

Pankreas için yeterli konu yok sanırım forumda onun için yeni konu oluştururuz.
Hocam ilacta 3.gundu bugun. Pankreoflat. Dun kusa maydonoz verdim cok buyuk bir istahla yedi. Ayrica banyo etttirdim baya istegi vardi. Guncel diskisi:
IMG_20210514_215657.jpg

Geri