petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun hastalığı bilmiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MAVİŞ SARIBIYIK tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. MAVİŞ SARIBIYIK
    Gizli

kuşum yaklaşık 1 haftadır durmadan gagasının ve kafasını tellere sürtüyor...
    ve ben odadan cıktığım zaman hemen uyku moduna geçiyor yem yemesi normal her şeyi tamama durmadan tüylerinin kabartıyor burnuda akıyor ve balon çıkıyor arada bir ve önceden hep öterdi ama şimdi arada bir ötüyor yardım ederseniz sevinirim...

2. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  3. MAVİŞ SARIBIYIK
    Gizli

teşekkürler ama vitamin fln da veriyorum geçmedi hala
    veterinerede gittim astım var dedi ilacı verdim ama hala daha aynı şekilde duruyor

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Hangi ilacı verdi veteriner? Serabronchipur iyidir. Ek olarak zeytin yaprağından çay yapın tüy yardımıyla burnuna sürün. Ekinezya ve sinir otu çayı yapın suluğuna koyun. Bitkileri aktardan alın poşet olmasn ve en fazla iki saat dursun. Takip edin antibiyotik tedavisine başlamanız gerekebilir

Sayfayı Paylaş