petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun kanadı incindi lütfen yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Tugba tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Tugba

Tugba New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce kuşumun kanadında sorun vardı sol kanadı hafif aşağıda duruyordu fakat zor da olsa uçabiliyordu. veterinere götürdüm jel verdi sürdükten sonra daha kötü oldu uçamaz oldu. başka bir veterinere götürdüm zamanla geçer dedi ve yolladı. ama aradan 2 ay geçtı hala düzelme yok ama kuşum çok mutlu eskisi gibi ötüyor bizimle konuşuyor hep elimizde uçamasada cıkarıyorum yerde üstümüzde dolaşıyor arada uçmaya çalışıyor fakat yeniden düşüyor. çok korkuyorum kanat incinmesi kalıcı olabilir mi kuşum böyle mi kalacak lütfen yardım bir kaç defa daha sordum bu siteye fakat cevap alamadım lütfen bilgisi tavsiyesi olan arkadaşlar uzmanlar yardımcı olsun :(

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Ben de bir kuş var kanadina yel girmiş sanırım biri hep asagida es aldım daha iyi ama yinede bi kanadı tam aktif değil 2 aydır duzelmedi ise öyle kalabilir geçmiş olsun

3. Tugba

Tugba New Member

Beğenileri:
    0
    bir tedavisi yok mu bunun hiç uçamayacak mı oğlum :(

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kalıcı olacak büyük ihtimalle. Bu kadar sürede düzelmesi gerekirdi normalde. Bu şekilde yaşamasına alışıp, yardımcı olun kuşunuza. Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş