petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun yanına bi kuş daha

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bypride tarafından 1 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. bypride

bypride New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar erkek 8-9 aylık muhabbet kuşum var ele alışmış kuşu sessiz bi odaya koymak zorunda kaldım depresyona girmesin diye yanına bi tane daha yavru erkek kuş almak istiyorum zamanla bunlar bana aışır dimi

2. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Yavru niye aliyosun yanina.8 aylik bi kus al yanina

3. bypride

bypride New Member

Beğenileri:
    0
    peki zamanla ikiside alışır dimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

yardım eden yokmu aynı durumda olan

4. Rıfat Bor

Rıfat Bor New Member

Beğenileri:
    0
    eğer 8 aylık kuşun yanına yavru koyarsanız hırpalama ihtimali olabilir. 8 aylık başka bir kuş alırsanız da alıştırması oldukça güç ama bazen petshoplarda ele alışık yetişkin kuşlara denk gelebilirsiniz. eğer satıcı ilgiliyse alışkın ve uysal olanı tavsiye edebilir

Sayfayı Paylaş