Karadeniz Pet

Kuşun bacağına nolcak böyle :(

Rassien

Onursal Üye
nANbZB.jpg

XB3bAD.jpg

BZbOYQ.jpg

P5a798.jpg

kuşum bacağını önceden sadece havaya kaldırıyodu bende gittim gösterdim ayır geçer dedi ayırdım daha da ilerledi artık bacağının üstüne basıyor parmakları kullanmıyor zamanla sarardı birde kalçasında yara çıktı yara da zamanla büyüdü tekrar gösterdim bu kuşun ayağı kurumuş olmaz artık dediler zamanla o bacağındaki tüyler döküldü bende banyoluğu astım içine talaş koydum arada yatıyor nadiren birde iyileşmez mi bu bacak :( çok üzülüyorum çok uysal güzel tatlı iyimsser bir kuş gerçekten çok akıllı tek bacakla da olsa topalda olsa yaşamasını istiyorum her ne kadar tipsiz olsa da onu çok seviyorum :D canım benim inşallah ufacık da olsa düzelir birde o yaradan kan çıktı bugün aslında kan değilde kanlı et gibi annem iltihabı çıkıyodur dedi ama bilemiyorum peçeteyle sildim biraz bacağı iyileşir mi hiç mi umut yok :( ağlıcam artık

Son düzenleme:
Veterinere mi gösterdiniz? Denizli gibi bir yerde kanatlı veterineri cok olur. Biran önce Gidip gösterin. Petahoplara güvenmeyin

Veterinere mi gösterdiniz? Denizli gibi bir yerde kanatlı veterineri cok olur. Biran önce Gidip gösterin. Petahoplara güvenmeyin

maalesef fazla veteriner yok aslında var ama şehir içindekilerin çoğu kedi ve köpeğe ilçelerdekinler inek ve dana gibi hayvanlara bakıyor araştırıyorum yinede

Forum | E-kusum.com - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu ÜYE OLMADAN SORU SOR ANINDA CEVAP AL KUŞLAR HAKKINDA YARDIMLAŞMA PLATFORMU

E-kusum Satılık Muhabbet Kuşu, Kanarya, Papağan, Güvercin Fiyatları ve İlanları SATILIK KUŞ + KAFES + VE DAHA BİRÇOK ŞEY İLAN SAYFASI

konunuzu üç ayrı yerde açmışsınız galiba
ayrıca sorunuz var sa bu siteden konu açın sorularımız ve cevaplarınız bölümünden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

................................

Son düzenleme:
Bana kalırsa enfeksiyon kapmış içi olduğu gibi irin o yaranın. Allah yardıncın olsun abi çok üzüldüm zavallıya. Rabbim acil şifalar versin ne diyelim. Sonu kangrene gitmez inşallah. Dediğin gibi ben daha muhabbet kuşundan anlayan veteriner görmedim. para yok çünkü bu işte. Kedi köpek ve büyükbaş veterineri.

Son düzenleme:
Gördüğüm en üzücü hastalık, çok ilerlemiş hastalığı

Çok üzüldüm inşaallah düzelir geçmiş olsun

Geçmiş olsun, kötü olmuş, ayağı kaybedebilir.
Inşallah iyileşir.

içim cız etti valla geçmiş olsun inş düzelir :/

Çok geçmiş olsun aşağıdaki linkte denizlide bulunan tüm veterinerlerin listesi var insanlar hayrına da olsa bir ilaç falan verir diye düşünüyorum.Düzelir inşallah en kısa sürede

Denizli Veteriner Klinikleri

Çok geçmiş olsun aşağıdaki linkte denizlide bulunan tüm veterinerlerin listesi var insanlar hayrına da olsa bir ilaç falan verir diye düşünüyorum.Düzelir inşallah en kısa sürede

Denizli Veteriner Klinikleri

içim cız etti valla geçmiş olsun inş düzelir :/

Bana kalırsa enfeksiyon kapmış içi olduğu gibi irin o yaranın. Allah yardıncın olsun abi çok üzüldüm zavallıya. Rabbim acil şifalar versin ne diyelim. Sonu kangrene gitmez inşallah. Dediğin gibi ben daha muhabbet kuşundan anlayan veteriner görmedim. para yok çünkü bu işte. Kedi köpek ve büyükbaş veterineri.

Gördüğüm en üzücü hastalık, çok ilerlemiş hastalığı

Kardesim gecmis olsun. Bence Acil mudahale gerekiyor veteriner tarafindan. Bu uretici denizlidenmis. Istersen irtibata gec.

https://www.facebook.com/gokkayaziya

En zindan seni birine yonlendirir.

güncel tutalım bu konuyu

Çok üzüldüm inşaallah düzelir geçmiş olsun

Geçmiş olsun, kötü olmuş, ayağı kaybedebilir.
Inşallah iyileşir.
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar linklerdeki kişilerle iletişim kuracağım inşallah bacağı iyileşir ama iyileşmezse de kuş yaşasın bari çok akıllı bir kuş :(

İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Gelişmeleri bekliyoruz.

Geçmiş olsun kardeş.Müdahele etme.Direk veterinere götür.Önce pansuman yapıp gerekli tanıyı koyarlar.

Arkadaşlar Ali Bey bi tane numara verdi aradığım numaradaki veterinere whatsapp dan fotoğraflarını yolladım sağolsun ilaç söyledi iki tane
birisi krem Silverdin pomat
diğeride antibiyotik Amoklavin süspanyiyon 200 mg bunları kullan dedi umut var galiba şuan acayip mutluyum dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar :D :D :D

İnşaallah bizde umutluyuz iyi haberlerini bekliyoruz

çok geçmiş olsun allah yardımcınız olsun inşallah en kısa süre de iyileşir arkadaşlar veteriner sıkıntısı çok artık biz kuşlarımıza veteriner olacaz araştıracaz bol bol ilaç kulanarak ve ya değişik yöntemler başarıya ulaştığımızda yazacaz bi kenara aynı insan sağlığı gibi düşünelim bizlere yapılan ilaçlar fare vs kobay denekler üzerinde deneniliyor zaten

o ayağının olduğu yara olan bölgeyi betadin ,batikon vs .kullanarak güzelce temizleyin kan pıhtısı varsa alın kan kurumuş ise iyice temizleyin gazlı bez ile kuruladıktan sonra silverdini sürün sonra gazlı bez ile ayağını fazla sıkmadan sarın günlük bu işlemi uygulayın inşallah toparlar

Inş en kısa sürede iyileşir geçmiş olsun

Geri