Karadeniz Pet

Kuşun cinsiyeti

Mehmet DOĞAN

Yeni Üye
yenı bır tane yawru muhabbet kusu aldım cınsını bılemedım ordakı adam erkek dedı ama guvenemedım .siz yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden cok tesekkur ederım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mehmet Bey hızlıresim.com a fotoğrafınızı yükleyin oradaki forum yazan linki buraya yapıştırın ailemize hoşgeldiniz bu arada

94XB78.jpg

7kmGra.jpg

EYl11q.jpg

yMdOkM.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:43 -->-> Daha önceki mesaj 01:23 --

cevabın nedır abı ? 2 gun oldu geleli daha bugun elımden yem yedı az öttü. hep ilgilenıyorum kusla .

flaşlı çekilmiş ama anladığım kadarıyla kuşunuz dişi ve 3 aylık civarı

nerden bulcam abı ben erkegı her verdıklerı erkek dıye verıyolar dısı cıkıyo :(

Öyle ciğeri beş para etmez insanlar var işte en iyisi tanıdıktan almak

abı usaktayım burda bulsam alcam ama bulamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:59 -->-> Daha önceki mesaj 01:57 --

dişimi abı artk bu :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:04 -->-> Daha önceki mesaj 01:59 --

abi sizde yardım ederseniz cok sevınırımm. usakta bıldıgınız bı kısı bıryer var mı yada guvenerek alabılecegım bır kısı :(

:):) abi normalde kusun burnu aynalidaki gibi burun deliklerinin orasi az beyaz alti maviye gidiyo ama yarin daha net gorebilirsin abi emin olmak icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:25 -->-> Daha önceki mesaj 02:23 --

abi birde hemen alisti bana 2 gun oldu parmagimda duruyo konusuyorum ona dinliyo .d

Flaş yanıltmıyorsa dişi gibi geldi bana

Son düzenleme:
Normal kameradan cekmedim farkli bir kameradan cekmistim .Asil yarin ogrencem artk .

Abi disi beslemedim aslinda bunu anneme hediye almistim eskiden vardi erkek öldu . Oda simdi erkek istiyo yavru istedi aslinda kucuk ama bulamadim. Yeni dogup yem yimeye baslayandan alem dicektim bulamadim . Buda 3 aylik cikti .