petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusun kanadi neden boyle

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sedat TELLI tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG]
    Kus bir sure uctu fakat konduktan sonra resmini cektigim kanadini aciyo ve sarkitiyo neden boyle

2. Tunç ÇAĞATAY

Bir yere çarpma oldu mu kanat düşmesi bu duvara felan çarptığında olur genellikle.

3. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Hafif bi carpma oldu suan duzhun kanadı

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşun zaten kanatları yarım,havada daha fazla kalabilmek için çok kanat çırpıp efor sarfediyor ve vücut ısısı artıyor,ısıyı düşürmek için kanatları açık duruyor

5. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Hocqm tek kanadini aciyo ama iki kanatta yarim

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    açık kanadını tut ve hafiften çek tekrardan topluyorsa kırık çıkık yoktur,salma düzelene kadar kafeste tut

7. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Oynadim biraz sikinti yok gibi birde konu disinda bir sorum olacak hep derler kuslar ilk geldiginde ayri tutun sonra disiyi erkegin yanina atin diye fakat bende bu tam tersi oldu erkek disimden 2 ay kadar kucuk ve ben erkegi disinin yanina koydum bi sure beklettikten sonra bu da kafes icindeki ustunlugu etkilermi disi biraz daha aktif gibi görünüyor bana

Sayfayı Paylaş