petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuyruk düşümü ve yuva kemirmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur Kral tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Onur Kral

Onur Kral Guest

Arkadaşlar muhabbet kuşlarıma yuvalık takmadan dişi kuşumun kuyrugunun düştüğünü gördüm ancak çiftleşdiklerini hiç görmemiştim yuvalık taktım dişi kuşum yuvalıgı dışardan kemiriyor içeri girmiyor sonuc nedır sızce ?

2. Ertan81

Ertan81 Guest

Resim yüklerseniz daha net belli olur, yuvayla ilgilenmesi kemirmesi iyiye yorumlanir yumurta var gibi ama dedigim gibi resimde daha net belli olur.

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Onur kuşlar biz muhabbet besleyenlerin tabiri ile yuva kızdırıyorlar , yani yumurta yapmak için ön hazırlık yapıyorlar.Dişi birkaç güne girer merak etmeyin.Yuvalığa biraz hamster talaşı atabilirsiniz , kuşlarınızı fazla rahatsız etmeyin ve gerisini onlara bırakın.

Umarım en kısa sürede yavrularına kavuşursunuz.

4. Onur Kral

Onur Kral Guest

Hocam bakım gününden bakım gününe rahatsızlık veriyoruz baska problem yok dün aksam muhabbet kusumun dişinin sırtına ayagını koymaya calıstıgını gordum kur yaparak, bu sabah itibari ile dişi kusumda erkek kusumda yuvayı kemırıyordu ama dişi nedense çiftleşmeye ızın vermedı dun aksam. Demek ki yakın zamanda çiftleşmeyi göreceğim sagolun dostlar ;)

5. BARAN

BARAN Guest

Çiftleşmeyi görecegim derken hocam :) Özel Hayata saygı rahat bırakın kuşları :D

6. Onur Kral

Onur Kral Guest

Saygı mı hele bi denk geleyim video bile çekeceğim :D

7. Sinan ÇELİK

Ön hazırlık yapıyorlar işi oldu bittiye getirmiyorlar inşallah umduğumuz gibi olacak :)

8. Cambaz

Cambaz Guest

Yuvayla dışardan oynuyosa yavaş yavaş alışır. Kesinlikle girer kuşunuz yuvaya. Merak etmeyin. Ama zaman alabilir

Sayfayı Paylaş