petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuyruk uzamiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sedat TELLI tarafından 31 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar forumdan bi abimizdrn aldigim kus geldiginde kuyrugu kisaydi pek onemsemedim fakat sonradan o kisa olan kuyrukta dustu kendiliğinden ve uzamiyo yaklasik 1, 5 aydir kanatta sikinti yok ama kuyruk uzamiyo nedendir ve ne yapilabilir?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kesilmiş mi acaba bi bak kuyrukları

3. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Yok usta kesik yok az bise uzayip dokuldugune sahit oldum iki kere ufleyip dibine baktigimdada seyrek duruyo

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hımm o zaman bilemiyorum bazı üreticiler güçsüz kaslarının kuyruklarini makaslar kuş kuyruk telegine değil vücuduna verir gücünü ondan sordum

5. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Bu konuda neler yapilabilir peki kuyruksuzmu takilcak bole :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 15:15 --

@murat DEMİR11 Abi varmi bi onerin bu konuda yada [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi seninde fijirlern onemli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:42 --

???????????

#5 Sedat TELLI, 31 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 31 Mayıs 2015
  6. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    ucmasindan yana sikintisi varmi

7. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Usta ilk geldiginde cok dengesizdi geri geri filan uciyodu denge kuramadigi icin bende kanatlarini cektim mecburen cok vuruyodu kendini kanatlar uzadi simdi ucuyo eskisi gibi dengesiz degil ama kanat tuyu biraz uzayinca dokuluyo

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    [MENTION=11906]Sedat TELLI[/MENTION] geçmiş olsun. Bahsettiğin şekilde bir yavrumu 1 hafta baytril, 1 hafta vitamin ve probiyotik, peşine yine birer tur daha kullanıp düzettim. İstersen bir dene, istersen fatih itfaiyesinin arkasında belediyenin hayvan polikliniği var, oraya götür, göster.

9. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Valla fatihte oturuyorum onu bilmiyodum bak :) gostermekte fayda var peki Baytril 2.5 muydu kullandigin abi

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Benim elimde 10luk vardı. Daha seyrelterek kullandım. Kuşlarda 2,5 ve 5 lik üzerinde kullanmamak gerek. Sıvı olarak alırsan daha kolay olur. Hap uğraştırır.

#10 Levent ACAR, 1 Haziran 2015
    Son düzenleme: 1 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş