Karadeniz Pet

Lokum çok hasta nolur yardım edin :(

ben başka açıdan birşey söylemek istiyorum kuşunuzun o bölgesi yağlanmış büyük ihtimal içme suyuna 5 damla limon suyu damlatın ve yavaş yavaş yormadan o bölgeye masaj yapın ileriki günlerde kuşunuz sağlığına kavuşacaktır yumurta veya tümör olduğunu düşünmüyorum

Arkadaşlar hepinizin ilgisine teşekkür ederim ama Lokum gece saat 1.30 civari öldü :( bizim gormemiz icin elinden geleni yaptı. Biz isiklari kapatip odamiza gecince o da kendini birakmis :( suan ailece cok uzgunuz ve agliyoruz. Evimizin nesesi bir parcasiydi.

Ama suna eminim artik kesinlikle bir evcil hayvan almicam. Insan alisinca cok kotu oluyor. Bu nasil bir aciymis Allahim.. :(

:( üzgünüm keşke yardım edebilseydim.

Çok çok üzgünüm :( işte en çaresiz kaldığımız an :(

siz elinizden gelenin fazlasını yapmışsınız zaten... kardeşim şimdi rahatla ve herşeyi akışına bırak üzgünüm keşke birşeyler yapabilseydik

Arkadaşlar hepinizin ilgisine teşekkür ederim ama Lokum gece saat 1.30 civari öldü :( bizim gormemiz icin elinden geleni yaptı. Biz isiklari kapatip odamiza gecince o da kendini birakmis :( suan ailece cok uzgunuz ve agliyoruz. Evimizin nesesi bir parcasiydi.

Ama suna eminim artik kesinlikle bir evcil hayvan almicam. Insan alisinca cok kotu oluyor. Bu nasil bir aciymis Allahim.. :(

cok uzucu bir olay . keske faydalı bilgiler aktara bilseydik . ama hayvan beslemekten vazgecmemelisiniz bence .

yumurtaya benziyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:22 --

çok üzgünüm.

yumurtaya benziyor

Kuş vefat etmiş , geçmiş olsun . Yumurta değil bu ur . Ve bunun tedavisi maalesef sadece ameliyat. Bu tip durumlarda tedavi önerenlerin dikkatli olması lazım , bu hastalıkla ilgili bu ay içerisinde birçok konu açıldı herkes yumurta tıkanması diyor yumurta tıkandığı yerde kalmaz bu şekilde ya eritilir ya da kırılır . Urun çıkışı da genetik olup belli bir evreden sonra vücutta bu şekilde görünmektedir. Veteriner müdahalesi ile kurtulabilir fakat o müdahaleye de her kuş dayanamıyor tekrardan geçmiş olsun...

Geri